Daryl se snaží za použití pokročilých vyšetřovacích metod ze zajatce vytěžit informace o jeho tlupě. To, co zjistí, vede k Rickovu rozhodnutí vězně zabít. Dale začíná okamžitě mezi ostatními agitovat proti tomuto rozhodnutí, aby při večerním hlasování nebyla poprava odsouhlasena. Přes všechnu svou snahu selže, když se na jeho stranu přikloní pouze Andrea. Samotnou exekuci si bere na starost Rick, rozhodí ho však to, že se na ni přijde podívat Carl. Rozčilený Dale odchází do noci na setkání s osudem... (Necrotongue)

Necrotongue

Opět další solidní kousek, ale otravuje mě pořád dokola poslouchat, jak někdo zavrhuje něčí řešení a sám nepřijde s ničím konstruktivním, takže mě závěr epizody nijak nevykolejil, Jeffreyho DeMunna budu mít vždycky radši za roli Andreje Čikatyla, tu jsem mu věřil víc. ()

• Na motorce, kterou najde Carl (Chandler Riggs) v lese, je znak „SS", který používaly nacistické jednotky Schutzstaffel ve druhé světové válce. (TheDave)
  • Greg Nicotero chcel, aby krava vyzerala ako vypitvaná, preto kúpil v mäsiarstve skutočné vnútornosti. Vonkajšia teplota bola taká vysoká, že vnútornosti sa najprv samé zaparili. (molcan2)
  • Na rozdiel od väčšiny epizód sa hudobný motív nehrá pri záverečných titulkoch. Namiesto toho je len ticho. (molcan2)