Glenn se i se zbytkem skupiny podělí o informace, které se týkají obsahu stodoly, což vyvolá mezi ostatními očekávanou bouři názorů. Rick si chce s Hershelem o stodole promluvit, ten se ale staví ke všem jeho argumentům odmítavě a nakonec Ricka vyzve, aby se svými lidmi farmu do týdne opustil. Po rozmluvě s Maggie Hershel trochu povolí a přizve Ricka, aby mu pomohl s jeho metodou, jak se vypořádat s nemrtvými. Shane nad sebou definitivně ztrácí kontrolu a poruší všechna pravidla, která ustanovil Hershel, jediným pozitivem, jež vyplyne z jeho jednání, je to, že se konečně podaří najít Sophii. (Necrotongue)

DarweyD

Nejlepší epizoda 2. série... po shlédnutí druhé série Daredevila kde se Jon Bernthal objevil jako punisher mě jeho herectví tak zasáhlo že jsem se musel vrátit a vzpomenout jakej byl vlastně před těma několika rokama ve Walking Dead a v týhle epizodě jsem to našel... skvělej herec a jeho monology mě nepřestávaj udivovat ()

Rodriguez

Nejenom, že nebezpečí číhá všude okolo, ale i nedaleká stodola na pozemku skrývá svá tajemství. Ano, je plná mrtváků. A konečně skupina po útrapách hledání nalezne malou routomilou Sophii. 80% ()

molcan2

Najskôr mi dovoľte, aby som sa upokojil po tom, čo som videl na konci. Najlepší koniec v akomkoľvek seriáli doteraz. Úžasné..!!! Jednoducho neuveriteľné..!!!! Teraz neviem koho napadlo urobiť takýto koniec (všetkým scenáristom ktorí to vymysleli sa pokloniť..rešpekt)ale dostane vás to...nikto myslím tým nikto nečakal že to skončí. Nemyslím si, že scenáristi môžu prekonať tento koniec akýmkoľvek iným koncom, ktorý plánujú pre budúce epizódy. Bože!!! Ešte stále som z toho dramatického záveru v nemom úžase. Už mi dochádzajú slová chvály. Seriál môže ísť od tohto momentu už len vyššie. Dúfam. dovtedy potlesk pre scenáristov a tiež čas na vydýchnutie, aby vymysleli ešte lepší koniec ako tento, aby sme sa v ďalších epizódach bavili :) ()

Necrotongue

No konečně! Dočkal jsem se výživné epizody, ve které se pořád neomílá stejné téma dokola, akce je tady více než dost a k mému neskonalému štěstí a radosti se podařilo najít Sophii, takže odpadne neustálé pobíhání po lese, kterého si můžu dost užít v jiných seriálech, mezi něž patří můj tolik oblíbený The 100. ()

• V komikse Sophia (Madison Lintz) skutočne prežije Carol (Melissa McBride). Vo väzení má skupina pripútaného zombíka a Carol po tom, čo má pocit, že sa o ňu skupina nestará, sa s ním začne rozprávať a priblíži sa k nemu natoľko, že ho nechá uhryznúť. (molcan2)
  • Shane Walsh (Jon Bernthal) podává Glennu Rheeovi (Steven Yeun) zbraň Mossberg 500 12 Gauge Shotgun, ale v jiném záběru má Glenn Remington 870 12 Gauge Shotgun. (dc125)