Negan, Ezekiel a ich priatelia sú uväznení v pracovnom tábore Spoločenstva. Ak sa nespoja s ostatnými väzňami, šance na získanie slobody sú mizivé. Nikto však nechce spolupracovať. Yumiko sa obrátila proti Pamele Miltonovej a obhajuje Eugena na súde. Súdny proces priťahuje veľkú pozornosť verejnosti. Pamela tvrdí, že kompromitujúca zvuková nahrávka jej zosnulého syna je Eugenov podvrh. (TV JOJ)

TV spot

Najt

Tak tohle byl solidní kousek. Eugenuv příběh a vyvrcholení jen podtrhlo dění v Alexandrii a poprava, která se tam měla uskutečnit byla po dlouhý době zase napínavým elementem. Na nejdrsnější epizodu seriálu s07e01 to ale nemá. Celkově se události dějí tak, že to diváka uspokojí. Nebýt to poslední řada, tak jsem spokojen, takhle spíš 5* jen kvůli tomu, že po delší době máme zajímavý a napínavý kousek. Jinak to je ale na finální díly v celku málo. Osobně jsem byl hodně zvêdavej na to, jak tenhle seriál skončí. Přemýšlím nad tím od půlky. Čekal jsem naprostou zkázu, konec všeho. Konec civilizace, zánik lidstva. Nebo potom alternativa opaku, konec zombií, zkrátka, že po těch letech bud dojdou zásoby, nebo mrtví shnijí. Rozhodně jsem ale nečekal v postapo prázdném světě po proslovu dr. Jennera s01e06, že se dočkáme toho, že v seriálu bude víc živejch než zombií, že bude na každým rohu nepřátelská frakce, která chce jen zabíjet. Že potkáme město lidí, kde je i soud a plno intrikaření a lidský nenávisti, že se survival že seriálu totálně vypaří a že seriál změní naprosto základní kameny, na kterém si vybudoval takové uznání. Mě přijde jakoby byl konec vlastně začátek a začátek byl koncem. Asi by to bylo i lepší... Takže v rámci aktuálního dění a možnosti sice 5* ale ani  z daleka to není těch 5* co to bývalo. ()

tomik99

Bylo tam spoustu klišé momentů a příhodných scén, ale ne v takové míře jako v předchozích epizodách. Scény u soudu byly rozhodně zajímavé, stejně tak daný rozsudek. Jen je teda škoda, že záporákem celé této série je Pamela, pač ta je asi ze všech dosavadních záporáků úplně nejslabší. Možná měli nechat toho Hornsbyho. Také pomalu ztrácím naději na Ricka, ten se asi fakt neobjeví. ()

jim_clark65

To, že sa na konci niečo deje ešte neospravedlňuje zbytok epizódy a pochabosť celej tejto série (dokopy). Stavím sa, že v posledných troch epizódach uzavrú ledva tak nič a skôr sa budú sústrediť na to aby ľudia potom naďalej sledovali ich ďalšie projekty (spin-off seriály). Už je z toho naozajstná a plnokrvná "CW-show", ako otrasným výberom hudby ("podmazu"), štýlom, výzorom a scenárom. O hereckých výkonoch radšej pomlčať, TWD nebol nikdy etalón oscarových výkonov ale posledné série to je dosť sterilné (okrem možno poslednej epizódy s Rickom). ()

kenkaku

Polovina epizody pryč a nic moc se zatím nestalo. Jedna linka - skupina někam jde a žvaní, druhá linka - otravná hra na soud (hodně se žvaní), třetí linka - život v koncentráku (tam se žvanit nesmí a přesto to pořad dělají), čtvrtá - infiltrace. Infiltrace je jediná jiskřička nějaké akce. Ale i ta se ředí zbytečným blábolením! A to že se něco semele posledních PĚT MINUT opravdu epizodu na současných 83% nedělá. ()

Ondra.Simmer

Začátek celkem nuda, ale ten konec...?10/10 Konečně to začíná vypadat na pořádný zakončení. Předpokládám, že následující 2 epizody budou fakt top, protože podklad mají fakt skvělej. Do teď se furt chodilo okolo a zbytečně zdržovalo, ale teď už na to není čas (díky bohu). Neskutečně se těším na závěr a doufám, že to neposerou. ()