Negana, jeho tehotnú ženu a mnohých ďalších väzňov odvedú do pracovného tábora. Maggie, Gabrielovi a Magne sa cestou podarí utiecť. Daryl a Carol sa s nimi stretnú a spoločne sa vydajú hľadať nezvestných priateľov a deti. (TV JOJ)

tomik99

Už je z toho cítit scenáristická lenost. Plot Armor všech postav je až nevídaný. Napětí se vytrácí. Vojáci v uniformách jsou snad ještě tupější než Stormtroopeři ve Star Wars. Ty jednotlivé přepadovky hrdinů mě fakt nebaví. Maggie se celou dobu schovává, najednou jede auto a ona neraguje a ejhle vyskočí z auta Daryl. Vše se děje tak náhodile, příhodně, nemá to žádný nápad. Prostě naprostá scenáristická lenost. ()

Najt

Po delší době díl, který jsem si užil. Putování lesem, přepadení, koncentrák. To mělo přijít dřív, ne 4 díly před koncem. Po těch kravinách v Commonweathu se děj přesouvá konečně zpět do Alexandrie a vypadá to na slušný řež. Když už ke konci všeho válka se Starwars a tématika se vůbec netýká zombií, tak aspoň ať to za něco stojí. ()

kenkaku

Tato epizoda spustila úplně novou zápletku. 4 epizody před koncem… no to bude muset být fičák tempo, aby se vše zvládlo důstojně uzavřít. A ono překvapivě není. Nikam se nespěchá. Proběhne několik dloooouhých filozofických debat a jedno trošku akčnější přepadení vlaku. ()