Walking Dead - Season 11 (2021) (séria)

Čo sa stratilo (S11E20)

(epizóda)
  • Česko Co se ztratilo (viac)
TV spot

Daryl a Carol sa vydajú na útek, aby hľadali unesené deti. V ceste im stojí toľko živých aj neživých nástrah, že sa nedokážu dostať z mesta, a tak navštívia Hornsbyho v cele. Pamela žiada Yumiko, aby obvinila Eugena a svedčila proti nemu na súde. Ako sa Yumiko rozhodne? Má ísť proti priateľovi, alebo sa Pamele vzoprie a tá ju potrestá? Pamela zariadi, aby Magnu, Kelly, Connie a ostatných vykázali zo Spoločenstva a uväznili v pracovnom tábore. (TV JOJ)

TV spot

tomik99

Vlastně by to nebyl ani až tak špatný díl, ale má to tolik blbin. Daryl a Carol jsou opravdu nesmrtelné postavy, které dokážou utéct ze střežené komunity, u toho pozabíjet spoustu vojáků, vyhnout se kulkám ze samopalu a pak v lese, když jsou obklíčeni, dokážou v klídku pozabíjet i dalších tucet vojáků. Člověk ani nemá strach o ty lidi ve vlaku, pač Daryl je všechny vymlátí. ()

Najt

Soud a tyhke kravíny sem prostě nepatří. Celý Commonweath je shit. Čekal jsem, že se poslední série zaměří na začátek. Málo lidí, málo jídla, přežívání... Nečekal jsem, že bude město, kde se žije jako předtím a postapo úplně vymizí. Když pominu to intrikaření,  Když tak dění co se příběhu týče, zajímavost jak se situace vyvrbí a akce Daryla byla povedená. Po filmařské stránce je to skvělé. Jen už to dávno není TWD. ()

kenkaku

Ta úvodní vzpomínková intra jsou úžasná. Připomínají to jaký seriál byl. Nebyly tam žádné debilní projevy (opravdu je to divadlo se soudem nutné?). Scény byly lépe natočené (to artové cvičení s baterkou v tunelu byla tragédie… zbytečně degradovaná scéna s potenciálem) a jediné co za to stálo byl ten šíp do krku… ()