Daryll a Gabriel vedia, že Hornsbyho muži ich pozorne sledujú. Musia si dávať pozor, aby na nich nezaútočil zozadu. Hornsby sa medzitým stretne s Leah a pošle ju na vražednú misiu - tak sa zbaví svojho protivníka a Leah sa zároveň pomstí Maggie. Aj Maggie sa pripravuje na boj. Vie, že musí Hornsbyho zneškodniť, aby ochránila svojich spojencov. (TV JOJ)

kenkaku

2/3 řady za náma a já nemá pocit, že by scénáristé pochopili, co se od nich očekává. Opět epizoda začíná poskakováním v čase! Opět řešíme kdo komu protahuje dírky. Opět někdo někam jde a nevíme vůbec proč. Daryl opět bezdůvodně nenosí uniformu… pan se najednou něco stane a spustí se řetězec akčních scén (pokaždé jiná lokace, jiná linka) jako kdyby děj něco potřeboval rychle dohnat. A tak je to až do konce (respektive do několikaminutového zpomaleného záběru podkresleného drnkáním na klavír) ()

DJ_bart

Víc klišovitý tohle mid-season finale snad už bejt nemohlo.... Doopravdy jsem nečekal že 11. řada bude tak nezajímavě kopírovat vzorce z předchozích sérií a zároveň pochybuju, že poslední třetina to jakkoliv napraví. ()

BROKEN_

Mohl bych jít o hvězdu níž jak to bylo předvídatelný, klišovitý a jak už se seriál jenom opakuje. Ale já se vcelku bavil a líbí se mi jakým stylem byla epizoda natočená. Jde hrozně znát, že rozpočet mají nižší a produkce už není na Tak kvalitní úrovni jako byli starší série, kdy seriál měl velkou sledovanost. Ty slow-motion záběry jsou někdy cheesy a dalo by se to udělat lépe, ale nebudu lhát, baví mě to. Co se mi ale vážně nelíbilo byl nevyužitý návrat Leah. Čekal bych nějakou scénu mezi ní a Darylem, ale na to nějak asi neměli scenáristi náladu nebo fakt nevím. Jsem zvědavý, co nabídne zbytek závěrečné řady, která se zatím jeví slaběji oproti posledním dvěma sériím. Snad se jim závěr tohoto dlouhého seriálu povede. Držím palce. :-) ()

Krychlicka1

TWD se prostě už změnilo. Máme tu spoustu nesympatických hlavních postav, kteří si bez jediného škrábnutí razí cestu ku předu, a vysmívají se nezajímavým záporákům. Ty časy kdy jsme se balí o postavy, a doufali že přežijí dalši epizodu jsou dávno pryč. Ale aby se neřeklo tak nám občas hodí seriál do cesty, nějakou random postavu, kterou následně po chvíli, než si ani nestihneme zapamatovat její jméno, zabijou, aby se nezapomnělo že se pořád jedná o horror. A zombie ty už tu sou jen na okrasu. Jediná záchrana nudné až špatné druhé třetině 11. serie je postava Hornsby, která svým charakterem zachraňuje čest záporáků v TWD. ()

Davidkkk

Překvapivě nejzdařilejší a hlavně nejzábavnější díl 11. série. Rozhovor o důvěře mezi Neganem a Maggie zapříčinil husí kůži, přestože herecký výkony L. Cohan jsou docela marný a všímám si toho poslední dobou čím dál tím víc. Směšná byla akce, u které je znát, že tvůrci pracují s vyšším budgetem, ale využívají ho na hnusné, umělé zpomalovačky, které působí jak z dílny Z. Snydera. Nezastavitelnej terminátor s obličejem Leah byl taky trochu přes čáru. Nicméně jsem fakt překvapenej z toho, jak jsem se díky týhle epizodě natěšil na těch posledních 8 zbývajících. Snad to nepokazí... Tuhle větu už jsem ale říkal tolikrát... Tak zas za pár měsíců, čau. ()