Daryl a Rosita sa snažia nájsť svoje miesto v Spoločenstve vyvolených, preto absolvujú vojenský výcvik. Daryl však nedosahuje žiaduce výsledky v tímovej práci podľa štandardov Spoločenstva. Carol hľadá spôsob, ako urýchliť Ezekielovo prijatie na plánovanú operáciu. Na prekvapenie všetkých nie je v Spoločenstve všetko také ružové, ako sa zdalo. Je vôbec rozumné hľadať tu nové útočisko, nový domov? (TV JOJ)

andalin

Naši přeživší objeví novou skupinu přeživších, která navenek působí dokonale, ale je jasné, že je něco špatně?! To tu dlouho nebylo. 🙄 Snad nám Commonwealth nabídne něco, co příběh posune dál a seriál skončí jinak, než výkřikem do prázdna... ()

kenkaku

Takže se komplet zaignoroval incident “mlátí pěstí” (nejen ten tedy) a ještě u “našich známých” byly celkem raketově urychleny “výslechové maratony a převýchova”. Jako ne že bych potřeboval se v tom rýt další celou epizody (jak bývalo zvykem), ale tohle je druhý extrém. Celá epizoda se věnuje “stormtrooperlandu” a přesto se nikdo neobtěžoval ty otázky zodpovědět. Hlavně že je čas na maškarní (nedělám si legraci). Naštěstí epizoda obsahuje i tak fenomenální scény jako “cvičiště”. Jinak bych dal bez váhání podprůměr. ()

Najt

Twle, po tak fantastických dílech přijde taková sračka. Nějakých 12 let po apokalypse, kdy by všechno mělo bejt totálně v háji tak přijde nějakej Commonweath a starwars pitomečci Půlka Alexandrie se tam přestěhuje a celý díl je jen o kravinách, o večírku s maskama, jak na pasáckým průvodu, o pracování a o totálním arogantním kriplu. Nebýt Daryla, jsou to 2* ()

• Na konci epizody hraje píseň „Eat The Rich“ od Motörhead. (Duoscop)