Tvárou v tvár prevahe Smrťákov vymyslí Negan riskantný plán a chce použiť taktiku prežitia, ktorú sa naučil od Našepkávačov. Na to však musia s Maggie odložiť svoje spory a spolupracovať. Medzičasom sa atmosféra medzi Smrťákmi vyostruje a Daryl si všimne, že Leah začína čoraz viac pochybovať o Pápežových iracionálnych rozhodnutiach. Eugenov tím na misii v Spoločenstve vyvolených odhalí, že táto komunita je vybudovaná na triednej spoločnosti. Eugen sa zapletie s nesprávnymi ľuďmi a dostane sa do veľkých problémov, zatiaľ čo Yumiko získa lukratívnu pracovnú ponuku. (TV JOJ)

Najt

Linka mezi Neganem a Maggie je čím dál zajímavější, ale každej čeká, že budou nejlepší kámoši. Negan byl arogantní zmrd a arogantní je stále. Chtělo by to otočit daleko více. Co se dění týče tak Alexandria má oddych. Za to se epizoda věnuje Commonweathu, to je jednoznačně nejhorší lajna. Daryl a Leah hledají naše přátele, Pope je imbecil a Daryl potřebuje získat Leah na svoji stranu a utýct. No a jelikož se Connie našla tak zbývá Maggie a ta buduje armádu. ()

Milano33

Ako to už s ľuďmi často býva, moc kazí charakter človeka. Nová komunita The Commonwealth je očividne zvnútra skazené, prehnitá a naďalej sa táto choroba šíri. Gro tejto epizódy, ako to už pri tejto sérii býva, sú scény medzi Neganom a Maggie. Zase sme sa vymanili z neurčitého statusu quo, keďže sa ich vzťah vyvŕibil zaujímavým smerom. Konečne sa medzi nimi našiel prienik a Neganov prístup byť úprimný, aj keď tým jeho povestným priamym spôsobom, mi bol sympatický. On vie tak krásne bez zbytočného obalu povedať človeku takúto vážnu vec. Aj keď ho konkrétne tento rozhovor stavia do dosť temnej pozície, ukazuje nám takisto aj jeho ľudskosť. Práca s Neganovým charakterom je úžasná a páči sa mi, že sa drží svojich ideí bez ohľadu na všetko. Má i nemá výčitky, je pragmatik a uvažuje strategický. ()

Doomcourier

O něco horší než epizoda minulá, nicméně si to pořád drží skvělou kvalitu. Doufám, že na finále první části poslední série tvůrci vytáhnou něco skvělého, protože zatím to vypadá na boj s Reapers, který se může opravdu povést, ale i zkazit. ()

kenkaku

Minule aby člověk “nebyl vidět” bylo třeba mrtvolu vykuchat a celý se pomatlat. Tak jak to pamatuju už víc než dvanáct let. Teď najednou stačí si dát na hlavu xicht někoho jiného a pohoda úplně stejná. Vůbec nepochopím, jak něco tak okatě debilního vůbec mohlo ve světě TWD projít (a nejen v něm). Vidět to dvě epizody vedle sebe doslova křičí idiocií. Střídají 3 linky (“stormtrooperov”, Daryl a ta poslední - debilní). “Stormtrooperov” je koncepčně padlý na hlavu (nedrží věrohodně pohromadě), ta Derylova mě nebaví a to co se předvádí v té poslední (školka pro Šeptače?) mě už vyloženě uráží. Po předchozí epizodě až moc velký kontrast. Málem jsem dal podprůměr. ()

• Ve 38. minutě je skupina mrtvých vedena k budově. V následujícím záběru ale nesedí jejich vzdálenost od budovy. (Duoscop)
  • Když prochází Daryl (Norman Reedus) kolem skladu se zásobami, tak jeden voják právě zavírá vrata. V dalším záběru je ale zavírá znovu. (Duoscop)