Darylova lojalita voči Pápežovi a Smrťákom je vystavená krutej skúške - musí mučiť Frosta, aby z neho dostal informácie o Maggie a jej ľuďoch. Daryl chce zachrániť všetkých svojich priateľov, a tak rozohrá nebezpečnú hru. Connie a Virgil sa ocitnú na úteku v opustenom sídle. Obaja však narazia na niečo oveľa desivejšie než zombie a musia bojovať o holý život. Kelly sa medzitým zúfalo snaží nájsť svoju sestru. (TV JOJ)

DarweyD

Kdyby ty série zkrátili a většina dílů by byla napínavejjch jako tenhle, tak bych pár posledních řad nebral walking dead spíš jako guilty pleasure, než kvalitní podívanou. Ikdyž mám svoje výhrady a myslim si, že provedení stále ještě pokulhávalo, dlouho jsem nebyl při WD takhle dlouho zalepenej v křesne. Super atmoška a napětí. ()

DJ_bart

Tahle epizoda je esencí toho, co si představuju pod pojmem quality TV – co se týká velice komorní hororový koncepce vystřižený jak z kultovky 'Tiché místo', mrazivýho hudebního doprovodu, a gradace napětí, to vše perfektně šlapalo na plný obrátky. Jak je vidno, 'TWD' univerzum má stále originální prvky co překvapí. Kanibalismu zdar.... ()

BROKEN_

Neskutečná atmosféra! Takhle hororový TWD si nepamatuju, wow. Jedna lekačka mi málem přivodila infarkt, ty sluchátka během sledování tomu hodně přidali. Ta atmosféra fungovala dokonale, jelikož divák netuší co se tam sakra objeví. Velký palec nahoru. Celkově epizoda vynikající, dějová linka s Darylem super. Ale ta s Connie, je horor s velkým H. Paráda. Jen tak dál! :-) ()

Najt

Tohle byla nejlepší epizoda za hodně dlouhou dobu. Atmosférická pecka, která šla dost drsně i do hororu. Ty lidožrouti a barák nástrah hodně zvláštní a zajímavý. Konečně se nám jedna linka uzavřela a Connie byla nalezena. Aktuálně zůstávají 4. Maggie, Daryl, Alexandria a Eugene. Tentokrát se zase na linku z Commonwealthu nedostalo. Což je dobře, tahle linka mě totiž vůbec, ale vůbec nezaujala a hned první scéna na konci s10e16 jsem věděl, že tyhle starwars oblečky budou o ničem. Závěrečný cliffhanger pak smrděl průserem jak čerstvé hovno. Ten Daryl prostě nemůže mít klid. Nicméně se těším, že všichni zase konečně budou na jednom místě. A Alexandrii by mohli konečně už opustit. Nejlepší TWD totiž bylo na cestách, krom fenomenální farmy aka s02 ()

kenkaku

Linka “dům” mohla být zcela bezkonkurenčně luxusní epizodou do Tales of the Walking Dead. Nějak takhle bych si je totiž představoval (místo té hrůzy co v reálu série byla). Celá linka v domě neskutečně zvedá epizodu nahoru. Ten zbytek (tedy 1/2 epizody) ji naštěstí dolů tolik netáhne, abych nedal plné hodnocení. Tak moc se “dům” povedl. ()