Skupina vedená Maggie sa po prvý raz stretne s nepriateľskými Smrťákmi a utrpí veľké straty. Nepriateľ má jasnú prevahu. Maggie a Negan musia odložiť svoje spory a spolupracovať, aby prežili. Medzitým Carol, Rosita, Magna a Kelly sa vydajú hľadať zásoby, jedlo a kone pre Alexandriu. Carol a Kelly sa stále nevzdali nádeje, že Connie nájdu živú.  Judith, RJ, Hershel a Gracie sa musia vyrovnať s odchodom svojich rodičov. (TV JOJ)

Milano33

Po nadupanom dvojdiely sa pochopiteľne muselo mierne ubrať na tempe. Táto epizóda je prevažne o putovaní krásnou krajinkou a z menšej časti o post-apokalyptickom westernovom rodeo tripu. Negan a Maggie si takým zvláštnym spôsobom lemujú k sebe cestu, síce zášť a nedôvera zo strany Maggie z pochopiteľných dôvodov stále nepominula, tak sú nútení odložiť ich vzájomný konflikt stranou pre dobro Alexandrie. Čo však nemám rád a musím tejto epizóde vytknúť je prehnané dojímamie sa nad smrťami postáv, ktoré sotva poznáme. ()

kery-

Znatelný propad kvality oproti předchozím dílům. Začátek se smrťáky byl poměrně našlápnutý, ale z jejich příchodu jsem lehce nesvůj - ačkoliv působí poměrně "schopně", již v prvních scénách je jasně vidět, že jejich ostří neunikne pouze ten, kdo se scénáristům nehodí do krámu. Je to trochu škoda, protože nástup hlavního záporáka série má být dramatičtější a z hlediska dalšího vývoje má dojít i ke smrti výraznějších postav, než jen postav do počtu - jako to bylo při příchodu Negana. Celé to navíc trvá jen pár minut - zbytek jsou jen samé kecy, pláč, western hudba (asi nová móda, nechápu) a debilní rozhodnutí - co ale taky čekat od dílu, který má tahat hysterická no-brain Carol. Nyní bych prosím rád přeskočil tu Rambo frašku, která nás nejspíš čeká v dalším díle, a vrátil bych se trochu více na cesty nepříjemným prostředím a poznávání Commonwealth - přeci jen, času už moc nemáme. Děkuji. ()

kenkaku

Vyprávění je hodně zmatené (linka Negan a spol), nicméně dynamické. Linka “chytáme koně” je klasickou ukázkou TWD vycpávková nudy a linka “stormtroopers”? Ta se zcela ignoruje (což mi ani moc nevadí). Hodnocení nechám nadprůměr i přesto, že scénář po napadení komplet zazdil osud některých postav. Příště budu o to přísnější. ()