Po poslednom útoku Našepkávačov je Alexandria v troskách. Najpálčivejším problémom je nedostatok potravín pre všetkých. Maggie navrhne podniknúť riskantnú misiu za zásobami do starej základne, lenže tá je v rukách nepriateľských Smrťákov. Eugene vyráža na diplomatickú misiu do novej komunity Commonwealth, aby nadviazal vzťahy s jej predstaviteľmi. Skupina na čele s Maggie sa vydá na misiu za zásobami, ale čelí nečakaným hrozbám. Pred búrkou sa ukryjú v starých podzemných tuneloch, ale tie sú oveľa nebezpečnejšie, ako sa zdalo. Napätie medzi Maggie a Neganom vyvrcholí, keď sa k nej Negan otočí chrbtom vo chvíli najväčšej núdze a ohrozenia. (TV JOJ)

kenkaku

Poslední řada mého před deseti lety oblíbeného seriálu zasluhuje pozornost a hodnocení po epizodách. Abych nastoupil po roce do vlaku efektivně, podíval jsem se na poslední epizodu minulé řady (naprosto k ničemu to bylo mimochodem, protože byla “vo hovně”). A hned to začalo zábavně. Za deset let poprvé jsem viděl, že mrtvoláci SPINKAJÍ! Normálné celé hejno horizontální poloha… OK. Každopádně máme tu jen dvě dějově linky a obě “jedou”. Ta se “stormtrooperama” je sice debilní (ty uniformy sebrali jak?), ale nenudil jsem se. ()

fleker

Bože bože, první díl nový série a takovej trapas hned v 1. minutě úvodní scény...takže oni slaněj mezi stovku hybernujících frajerů, nakradou si věci a při návratu na střechu je probuděj...logika nikde, jak dlouho tohle asi celá komunita plánovala, když na konci je stejně střílejí otvorem ze střechy, kterým jich mohli cca 50% postřílet hned za začátku, ještě když hajali dadali se schnilým palcem v puse, bez toho aniž by podstoupili minimální riziko (bezkontaktně) tzn. aniž by tam mezi ně vlezli, a zbytek frajerů by dostříleli, jak by se tam sbíhali. ()

Doomcourier

V poslední době jsem nějak neměl moc čas sledovat, kdy ta očekávaná poslední série vlastně vyjde, takže pro mě informace, že už je první díl venku, byla opravdovým překvapením. Po pauze mezi sériemi mně většinou trvá, než se do seriálu zase dostanu. Tady to ale proběhlo téměř okamžitě. Obě dvě dějové linky byly skvělé a ani jedna mě nepřestala bavit. 11. série začíná opravdu výborně. ()

Milano33

Tak finálna 11. séria nám začína naozaj vo veľkom. Po mdlých a chabých bonusových epizódach sa seriál znovu vracia do zajetých koľají. Zase je to ten starý dobrý The Walking Dead, na aký sme boli doteraz zvyknutí. Už samotný úvod ma ohromil svojim prevedením a celkovou atmosférickosťou, a pri otváracej scéne to ani zďaleka nekončí. Podobne hutnú a napínavú atmosféru sa podarila preniesť i do strhujúcej sekvencie v podzemných priestorov metra. Scény medzi Neganom a Maggie mali dobrý spád a parádne to medzi nimi eskalovalo. Negan v podaní Jeffrey Dean Morgana to ťahá neskutočne a neustále dokazuje, akým veľkým prínosom pre seriál v skutočnosti je. Druhá príbehová línia už tak veľmi nenadchla. ()