Babous

Krásný muzikál s všestranně nadanými Mickeym Rooneym (koukal jsem se na to částečně proto, že včera umřel) a Judy Garland. Takový ten typ naivního filmu, které se už netočí, a člověk se u nich pořád usmívá, protože jsou hrozně milé a příjemné. Líbily se mi i melodie a swingové "vidlácké" číslo. Kvalita by MGM v době vrcholu. ()

Svadbos

Dobrá príležitosť pre Rooneyho a Garlandovú, aby ukázali svoj herecký talent, ktorí robia všetko, od imitácie Carmen Mirandy a BErnhardta až po spevácke čísla. Výnimočným číslom je Judyna verzia piesne "F.D.R. Jones". Vo filme debutovala Margaret O´Brien. Všimnite si Avu Gardner v hľadisku sledujúcu posledné číslo. ()

Martin741

Zo starych muzikalov poznam vacsinou Freda Astaira a jeho zenske spolocnicky. Tuna vystupil hodne talentovany Mickey Rooney. pesnicky, tance .. proste namakany muzikal i po rokoch  74 % ()

• Margaret O'Brien v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)
  • Do úlohy Barbary Jo (Virginia Weidler) bola pôvodne zvažovaná Shirley Temple, pre ktorú to mala byť prvá úloha pre MGM, ale nakoniec dala prednosť filmu Kathleen (1941). (Michal74)