Všichni z rodiny jsou otřesení a chtějí rozlousknout smrtící tajemství, která obestírají hotel Zapomnění. Navíc v nich sílí podezření, že jejich mise je jiná, než se zdá. (Netflix)

jirikzaboj

Finálová epizoda je z prozatímních sérii nejslabší, ale možná nám slibuje něco víc, než série předchozí a třeba taky ne. Jen čas a čtvrtá finálová série nám ukáže, jestli je tato epizoda dobře opodstatněná. Přesto jsem se bavil a tvůrcům se nedá upřít, že mě nalákali a naplnili zvědavostí, co to má vlastně znamenat. Do budoucna očekávám ale mnohem víc rozuzlení, odvahy a akce, jak tomu bylo dříve. ()

NiaWolf

Spoiler Takže celá existence vesmíru záleží na tom, zda si pár lidí stoupne na hvězdičky a zabránit ji v tom mají švábí samurajové? A to všechno jen proto, aby se zachránil kejhák Noře Fries, pardon, Hargreevsově staré? AHA! Allison zabije taťku jen proto, aby udělala totéž co on? Jaký to mělo smysl? Proč vůbec Allison prostě nepoužila "rumor" aby ostatním nařídila, že mají jít do Oblivionu? Prosté a účinné. K čemu bylo Pětce tetování? Jak se Klaus mohl vrátit do jiného světa, když umřel v jiném? Celý závěr je dost odfláknutý, stejně jako u seriálu Loki - celé to působí, jako když si scenárista, dramaturg i režisér dělají z diváků srandu. Šnupnou si kokeše z vystřelováku, a pak během pěti minut sepíšou nějaký blábol, aby si mohli odškrtnout další zmršený seriál. Smutné! ()

B.Wilde

První dvě série mám hodně ráda a byla jsem dost zvědavá na pokračování... ale z té třetí série mám hodně smíšené pocity. A i z toho finále... je to něco mezi "uzavřeno, vyřešeno" a "to je jako ono, to je všechno"? Jako jo, byly tady i zajímavé momenty, ale taky se to nějak celé odklonilo úplně jiným a většinou divným směrem... a mám pocit, že tady už asi žádné další pokračování nebude a vlastně si ho ani nějak neumím představit. ()

Čako odpad!

Tvůrcům došel dech a už nevěděli, jak zakončit seriál. Stále tu je spousta nevysvětlených otázek. Konce první a druhé série jsou pochopitelné, logické a je v nich v podstatě vše řečeno. Tady bohužel ne. Připomíná mi to seriál Hvězdná brána: Hluboký vesmír, který zrušili po 2. sérii s totálně otevřeným koncem. ()