Svět kolem nich se hroutí, ale parta se schází, aby si užila den plný romantiky, podivností a hýření v hotelu Obsidián. (Netflix)

Bobbyk69

Nejhorší epizoda úplně ze všech, co jsem zatím viděla. A taky jediná epizoda, které jsem dala méně než tři hvězdy. Děj o ničem až téměř dokonce jen blbé žvásty postav, které slaví, zatímco se svět kolem nich rozpadá a oni to moc dobře vědí a místo toho, aby to řešili, konají svatbu a zpívají nějaké poťouchlé písničky, fakt trapárna. Jedna hvězda za ten zajímavý konec. ()

LachtanShows

Já bych se upřímně nezlobil, kdyby Umbrella byla tím odvážným seriálem, co by za dva díly nadobro skončil, obdobně vlastně “špatně” jako kdysi nepřekonaný fenomén Dark. A možná i proto jsem si tenhle díl užil jako takové předčasné sbohem. Ale bůh ví, co je ještě v sázce a hlavně rukávu tvůrců. ()

NiaWolf

Díl naprosto o ničem, sloužící jen jako výplň. Ani se tím scénáristé moc netají a většinu dílu tvoří nudné taneční scény, dlouhé i několik minut, které děj absolutně nikam neposílají a nejsou už ani zábavné. Postavy jen tupě čumí, křečovitě se usmívají, nebo vrhají jakože zlé pohledy. Kdyby to bylo někdy na začátku série, tak dejme tomu. Ale 3 díly do konce, hromada vyřčených otázek a pak se tu plýtvá časem na takové hovadiny. Pokud to někomu vyhovuje tak fajn, ale od toho tu jsou seriálu typu Tady jde čas... ()

MegaBite

K čemu byla tahle epizoda? Hezký, svatba, dojemný kecy, apod., ale sakra jak to zapadá to tohoto seriálu? Svatba se dala zmáčknout do 10 minut, ne na 90 % celé epizody! Nebylo to nejhorší, bylo tam pár dobrých chvil (hlavně začátek), ale střed o ničem. ()

jirikzaboj

Pro někoho zbytečná výplň, pro mě balzám na duši a radost sledovat. Sledovat epizodu, ve které se konečně všichni na všechno vykašlou a jdou si uspořádat svatbu a chillovat si nad rozpadajícím se nebem, to jsem opravdu taky potřeboval. Super dialogy, vyhrocená, ale i vtipná atmoška. Tahle famílie je prostě šíleně sexy pohromadě a speciálně tato epizoda opravdu vybočuje záměrem od všech ostatních v aktuální sérii. ()