Svět kolem nich se hroutí, ale parta se schází, aby si užila den plný romantiky, podivností a hýření v hotelu Obsidián. (Netflix)

Bobbyk69

Nejhorší epizoda úplně ze všech, co jsem zatím viděla. A taky jediná epizoda, které jsem dala méně než tři hvězdy. Děj o ničem až téměř dokonce jen blbé žvásty postav, které slaví, zatímco se svět kolem nich rozpadá a oni to moc dobře vědí a místo toho, aby to řešili, konají svatbu a zpívají nějaké poťouchlé písničky, fakt trapárna. Jedna hvězda za ten zajímavý konec. ()

jirikzaboj

Pro někoho zbytečná výplň, pro mě balzám na duši a radost sledovat. Sledovat epizodu, ve které se konečně všichni na všechno vykašlou a jdou si uspořádat svatbu a chillovat si nad rozpadajícím se nebem, to jsem opravdu taky potřeboval. Super dialogy, vyhrocená, ale i vtipná atmoška. Tahle famílie je prostě šíleně sexy pohromadě a speciálně tato epizoda opravdu vybočuje záměrem od všech ostatních v aktuální sérii. ()

NiaWolf

Díl naprosto o ničem, sloužící jen jako výplň. Ani se tím scénáristé moc netají a většinu dílu tvoří nudné taneční scény, dlouhé i několik minut, které děj absolutně nikam neposílají a nejsou už ani zábavné. Postavy jen tupě čumí, křečovitě se usmívají, nebo vrhají jakože zlé pohledy. Kdyby to bylo někdy na začátku série, tak dejme tomu. Ale 3 díly do konce, hromada vyřčených otázek a pak se tu plýtvá časem na takové hovadiny. Pokud to někomu vyhovuje tak fajn, ale od toho tu jsou seriálu typu Tady jde čas... ()