V roce 1989 vyšťourá Lila jedno z tajemství svojí matky. Rodiny spojí síly, aby našly Kugelblitz. Reginald učí Klause využívat jeho schopnosti. (Netflix)

kenkaku

Občasné epizoda naprosto fenomenální intro a občas je to jen zbytečná ztráta času. Toto je ten druhý případ. Vůbec mi přijde, že seriál je neskutečně schizofrenní. Jak může v jedné epizodě být něco tak debilního jako “chytej” a zároveň scéna s plamenometem. Plus samozřejmě žvatlací vycpávky… ()

jirikzaboj

Výborne intro, průměrnější střed epizody, i když to mělo znít velkolepě hádám, tak se to moc nepovedlo. Zábava se konala u Klause s Reggiem a highlight dialog byl mezi Diegem a Lilou. Zhruba ve 3/4 série musím konstatovat, že se bohužel jedná zatím o nejslabší sérií, i když leccos vylepšuje. Zároveň mám pocit, že koronavirus ovlivnil natáčení a nemůžu se právě zbavit toho pocitu, že scény jsou komornější, spíše dialogové a především interiérové. Obdobný problém, jako u Zaklínače 2. Ono by to bylo i v pořádku, ale často se tvůrci ztrácí sami v sobě a dost věcí se řeší pořád dokola. Ale není to úplně těžký průměr, naopak stále si drží Umbrella lehký nadprůměr a věřím, že se ještě zvedne. ()

myp2p odpad!

Zajímalo by mě, kde jsou teď ti lidi, co mleli o Obim, že nedává smysl. Stokrát sraženej človek na stejným úseku silnice a jede se vesele dál. ()