Luther a Sloane plánují, jak ukončit válku mezi oběma rodinami. Viktor se znovu sejde s někým z minulosti a Pětku zneklidní podivná náhoda. (Netflix)

kenkaku

Už jen to krásné připomenutí, kdo že je ten Harlan a odstavení dvou největších sviní z týmu Vrabčáci zvedlo hodnocení epizody na nadstandard. Pak to bohužel spadlo zase do užvaněné slideshow (jedna scéna zbytečnější než druhá). Co funguje - jako jediné - je linka #5. Scéna s harpunou je vyloženě debilní, účelová a předvídatelná. P.S.: o co se vsadíme, že bude vzkříšení? ()

LachtanShows

Nevím, zda Sloane úplně věřit, její postava je ale momentálně mnohem snesitelnější než Alison, přestože by někdo mohl namítat, že její chování musíme chápat. Já jsem tady ale tak na trní, že tu pětku nejen pro Pětku musím nechat. ()

Krnac

Zatiaľ čo v iných sériách šlo o postupné riešenie problému tu je hlavná zápletka že číslo 5 má kufrík ale nikomu to nepovedal a tý sa teraz idú pozabíjať len aby ho našli. Áno furt je tu ten časový paradox (ktorý mimochodom už bol dávno vysvetlený že takto nefunguje ale je to seriál no) ale s tým sa pracuje minimum stopáže. ()

jirikzaboj

Skvělý díl, který potvrzuje to, co jsem psal už dříve a to sice, že třetí série nabízí spousty zajímavých twistů a umí si rozehrát příběhový píseček na více stranách. Umí vytvořit spousty chemie mezi různými postavami a vtipně proplétat napříč epizodami. Řešení paradoxů a nenávratné apokalypsy mě baví tentokrát o dost více, jelikož to konečně působí více autenticky a sofistikovaně. V této sérii jsem pocítil mírný pokles kvality soundtracku, zatím mi utkvělo jen Footlose z epizody první. Dost mě začíná štvát postava Allison a těší mě Viktor, protože jeho acting je teď mnohem přirozenější a jde vidět, že si to konečně užívá na plno. ()