Sparrowovým se ztratila Jednička, a tak berou rukojmí. Allison zjistí něco, co ji zabolí, a Klaus s Pětkou vyrazí na výlet, který jim oběma otevře oči. (Netflix)

NiaWolf

Tak konečně se všichni diváci UA dočkali toho nejzásadnějšího momentu v celém seriálu - Vaňa si došla ke kadeřníkovi. Tak "snad" se zas celý seriál bude točit kolem toho, na koho Vaňoviktor skočí tentokrát, aby kvůli tomu zase zlikvidovala svět... jinak je to trochu lepší. Trochu je nastíněna minulost #4, #2 se ostříhal, #1 je pořád za debila a #3 se jako vždy hroutí svět. ()

kenkaku

Jako věděl jsem, že to přijde, ale čekal jsem nějaký chytrý/nápaditý scenáristický krok (třeba jako, že vlna co maže psy a mění děti, by mohla měnit i pohlaví), ale degradovat vše na debilní návštěvu u kadeřníka (po tom co si přečte pár řádků v knize), to byla skoro jako parodie na změnu pohlaví a obří výsměch všem co touto změnou chtějí projít… Také nevím jestli #7 u Vrabčáků (kostička) nemá být jako ironický bezpohlavní protipól “sedmičky od Deštníků”. Dál. Co ta zbytečná cesta do Pensylvánie? Proč? Zbytečná vycpávka s nulovou hodnotou (co se děje nijak nevysvětluje). A proč, i když se Vrabčáci chovají jako kokoti (viz scéna v supermarketu) mají davy fanoušků a billboardy? Prostě to nedává mysl a víc mě to rozčiluje než baví. ()

jirikzaboj

Narozdíl od spousty lidí nejsem znechucen ze změny pohlaví Elliota a tedy ani nejsem znechucen stejným vývojem u Vanyi, nebolí nově Viktora. Docela jsem se celou dobu obával, jak to tvůrci vyřeší a tenhle způsob mi přišel nejlogičtější. Epizoda nám poodhaluje spoustu zajímavostí, rozjíždí se zde spoustu linek a dialogy nezaostávají ani v jednom případě. Ovšem opravdu už druhou epizodu v řadě si užívám acting Toma Hoppera jako Luthera, protože mi fakt přijde, že se na třetí sérii naladil pro svou roli nejlépe a každá jeho scéna mě baví a kouzlí mi úsměv na tváři. Five je taky skvělý jako dvojka s Klausem a baví mě ideologie grandfather paradox, takže jsem namotaný a netrpělivě pouštím další epizodu, tohle vypadá na binge watch:)) ()