Sourozenci Hargreevesovi se léta poté, co se proslavili jako mladí superhrdinové potírající zločin, a dlouho od chvíle, kdy spolu ztratili kontakt, scházejí u hrobu otce. (Netflix)

Necrotongue

První epizoda pro mě nebyla žádnou úžasnou peckou, šlo spíše o pozvolný rozjezd seriálu, během něhož mě tvůrci seznamovali se všemi důležitými postavami. Některé momenty ale vypadaly opravdu zajímavě, takže s dalšími díly očekávám jedině zlepšení. Extrémně mě potěšili They Might Be Giants s cover verzí songu "Istanbul (Not Constantinople)", kterou pro WOW výborně zpracovala Silver Letomi. ()

PenelopaW

Seriál mi už dříve doporučoval známý, ale teprve nyní jsme si ho pustili. Musím říct, že mně se to tedy líbilo :-). Jak si obvykle tohoto nevšímám, oceňuji skvělý soundtrack; taneční scéna a potom bitka v restauraci byly skvělé. Ze všech sourozenců mne zatím nejvíc zaujal Klaus (Luther je neslaný, nemastný, Allison se zatím moc neprojevila, Šestka se jen mihnul a Diego toho zatím příliš nepředvedl, kromě svého oblečku s postrojem). Ovšem když na scénu vstoupil Pětka, naprosto si mne získal (a nejen proto, že vypadá jako osoba, která nám seriál doporučovala :-D). Říkám si, že Vanya určitě bez schopností nebude. Jsem tu jediná, kdo si klade otázku, co se stalo s těmi ostatními dětmi, které "výstřední milionář" neadoptoval?? ()

Lenka.Vilka

Měla jsem vážně velká očekávání. Komiks mě odvařil a byla jsem z něj v jiné dimenzi. Takže když mi slíbí seriál, těším se. Jupí! První díl začíná zvolna, ale má všechno. Umřel nám táta (nebo "táta"?, vyberte si) a něco kolem toho smrdí. Taky se vzájemně nemůžeme vystát. A křivdy z minulosti jsou nejhorší potvora. No, a taky ten konec světa, že jo? Každá postava je jedinečná, obsazení je luxusní a hudba vše bravurně podtrhuje. Takže pokud to dál něco nezkazí (dějově to není možné, když víte, co bude dál), čekám top roku. ()

chrispe

První díl je jak jinak spíš než co jiného představování postav. A jak už to tak bývá, některé jsou zajímavější než druhé a některé sympatičtější než... však víte. Popravdě nevím, nebýt Roberta Sheehana, díky kterému jsem ten první díl zapnula, jestli bych pokračovala. Ale on i Pětka (Aidan Gallagher) působí fakt zajímavě. No uvidíme, co se z toho vyklube. ()

Sany33

Príbeh: Na svete sa z ničoho nič narodí 49 netehotným ženám 49 detí, ktoré majú zvláštne schopnosti. Jeden filantrop sa rozhodne ich vychovať na superhrdinný oddiel. Pomenuje ich číselným radom od 1. do 7. lebo iba toľko sa mu ich podarilo odkúpiť od ich rodičov. Deti sa preslávili ako super hrdinovia, to už je ale dávno a teraz sa pri hrobe svojho otca stretávajú ako dospelý a každý má svoje problémy s ktorými sa musí potýkať. Prevedenie: Na pilot je tam strašne veľa postáv a deje sa toho tiež dosť veľa. Vizuál je lákavý a seriál určite má čo ponúknuť ale ja som sa v pilote dosť strácal lebo som nechápal jednotlivé pohnútky. R-ková scéna v Doonutkárni ma potešila ale inak ide o dosť prevarený odvar všetkého možného čo sme tu už ale bohužiaľ za posledné dekády videli. Uvidíme čo bude ďalej... 55% ()

• Skladba, kterou na začátku epizody hraje Vanya (Elliot Page) na housle, pochází z muzikálu „Fantom opery“. (Nevka)
  • Nápis na Benově (Justin H. Min) soše zní: „Ať temnota v tobě najde klid ve světle.“ (LUKICKK)