Keď sa Luke Gibson (Cuba Gooding Jr.) po ťažkej autonehode, pri ktorej stratil milovanú manželku, preberie v v bolestiach v nemocnici, zistí, že jeho ešte včera krásny život sa zrazu zmenil na desivú nočnú moru , z ktorej niet úniku. Kým bol totiž v bezvedomí, implantovali mu vražedný mikročip, vďaka ktorému ho teraz nielenže nonstop sleduje evidentne dosť vyšinutý šéf spoločnosti Hope Industries menom Virgil (Val Kilmer), ale ktorý mu navyše sprostredkúva čudesné vízie a až príliš živé útržky z minulosti, ktorú si nepamätá, pretože zrejme nie je jeho! Zdá sa, že jeho jedinou šancou na prežitie a únik z tohto nepredstaviteľného pekla je spojenectvo so skupinkou rebelských hackerov, ktorí pravdepodobne ako jediní vedia, o čo tu vlastne ide a ako sa nebezpečnému koncernu vzoprieť skôr, než bude neskoro... (TV Markíza)

aLPaC

Sledoval jsem to na svém noťasu HP, ze své pohovky Tara, na sobě ponožky Peace, kraťasy nike, triko hi-tec, k tomu jsem popíjel Fantu a jedl brambůrky Bohemia. Ach ty korporace. Zajímavý, ne úplně skvěle zpracovaný, ale rozhodně ne nudný fimík s parádními úvodními titulky. Trochu mi to připomínalo Běžícího muže. ()

mala_kea

Začátek průměrný, konec skvělý, ale hlavní částí má být střed, který v tomto snímku poněkud upadá. Nápad není rozhodně špatný, Cuba Gooding Jr. dělá co může, aby zachránil, co se dá, avšak Val Kilmer mi v tomto filmu vůbec nesedí. Když nepočítám poslední scénu, kde Cuba vystřílí z pistole víc nábojů než ze samopalu, ještě se přikloním ke dvěma hvězdám s dodatkem, že se tento snímek rozhodně nechá shlédnout, ale žádný zázrak opravdu nečekejte. ()

ecceHOMMO

Ľahko podpriemerné, ale ani zďaleka nie zlé....svetlé okamihy striedali béčkové scény.....Plusom sú rozhodne reklamné vsuvky - tak skvele reklamne vymyslené....opakom je trebárs Val Kilmer ktorý tu je upravený pre mňa podivne a bohužiaľ nevkusne a nezapadal mi do " sci-fi koncepcie Resetu...."...a mne nezostáva nič iné než stlačiť reset....( len musím zariadiť, aby som si nedal nedajbože repete......)...**/*** ()

WoWoW

Jediné co mě zaujalo na tomhle skvostu bylo, že Amerika takhle opravdu může dopadnout. Bude to několikrát zkrachovaná země, kterou budou ovládat megalomanské společnosti. Ale to je tak vše co se mi líbilo. O hlavní hrdiny v podání Goodinga Jr. bych si snad ani neopřel kolo, opravdu je jeho postava hrozně nesympatická, i když se mu stalo to, co se stalo. Prostě režie jako by nebyla a celé mi to přišlo šíleně hloupé a nezajímavé. Dokonce i Val Kilmer, kterému normálně hnusáky a zloduchy věřím mě zklamal. Takže ta jedna hvězdička je snad z milosti. ()

Yardak

Příběh o korporacích, které vládnou světu není špatný, ale nic nového pod sluncem v budoucnosti to opravdu není. Celkově průměrné Sci-Fi, škoda jen malého rozpočtu a ke konci radši nepočítejte, kolikrát dokáže Cuba Gooding vystřelit z pistole :o). Plus docela vtipné úvodní titulky. Dalšímu dílu se nebráním. ()

• Na konci filmu s v malé cameo roli objevuje Lance Henriksena. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v Kanadě ve městě Langley a jeho okolí. (Terva)
  • Objevila se kritika, že na obrázku k DVD je Val Kilmer hubený a krátkovlasý, zatímco ve filmu takto nevypadá. (Terva)