Ani elektronický hlídací náramek a domácí vězení nezastaví začínající herečku Maggie Chase (Tanna Frederick) od honby za dvěma věcmi, po kterých touží nejvíce - skutečnou láskou a slávou. Maggie, kterou lze „vygoogleovat"" mnohem snáze než její rodné město v Iowě, ale stále mnohem hůř než Angelinu Jolie, se zoufale snaží vymanit se ze světa béčkových akčních snímků a dostat se mezi první filmovou ligu. (oficiálny text distribútora)

MickeyStuma

Vskutku nesmírně ukecaný film kde se toho téměř nic neděje. Představy začínající herečky se dostat na výsluní je charakterizované převážně textem, takže to až vyvolává dojem, jestli je to v takovém vyznění vůbec pro film vhodné a to ještě k tomu dvouhodinový. Jedno jednání kolem filmů za druhým nebo rozhovory plné filozofie a moralizování. Příběh stavěný na textu spíše otráví a sedět v kině, do deseti minut spím. Uniká mi myšlenka tohoto snímku a to je ohromná potíž. Jakmile je filmový počin těžkopádný, nemůže z toho nic být. Ne, tohle se mělo hrát v divadle. ()

Lvísrdce

Trochu roztříštěný sled scén ze života běžných holywoodských "B" filmařů a hereček. Občas vtipná hláška či zajímavá scénka. Např. hlavní hrdinka si opravdu denně googluje své jméno a počet odkazů bere jako měřítko své popularity. Popularita je pro ni opravdu důležitá :-). Sem tam v pozadí nějaká psychologie. Ke kenci se to trochu rozjede, je tam trochu překvapivé drama a pár zvratů. Film se dá vidět, hlavně pokud od něj moc nečekáte. ()