Chris Rock skúma zázračné afroamerické účesy. (nessbeal)

engu

Wow. Výborný dokument o tom, že bílí lidé prostě nemají tušení ... :) Taky o rasismu, vlasové ekonomice, Indii a Korejcích. S Chris Rockem. ()

erapo

Až ma to nadchlo! Chris je môj človek a milujem jeho spôsob či už hrania, humoru alebo dokumentovania. Dokázal niečo, čo sa veľmi nevidí - natočil dokument, ktorý dokáže človeka pripútať k telke alebo monitoru a pozerať ho s absolútnym záujmom. S pomocou humoru poukazuje na vážne fakty ako napr. koľko vyhadzujú čierne ženy za vlasy. Až ma zarazilo, keď som sa dozvedel, že to všetko je z Indie. A že niektorí bohatnú na vlasoch, ku ktorým prišli bezplatne v chrámoch a potom ich za veľké peniaze vyvážajú do USA. Každopádne najväčšie ponaučenie znie: NIKDY SA NEDOTÝKAJTE VLASOV ČERNOŠKY! ()

neoBlast

K tomuhle snímku mě původně přitáhla hlavně účast Chrise Rocka, ale nakonec jsem byl značně překvapen kolik zajímavého materiálu a témat se podařilo z "dokumentu o kadeřnickém průmyslu" vytáhnout. Všechno pohodově utíká jako v lecčem podobném Proboha! (aka Religulous), kde se role průvodce/otázkokladeče zhostil jiný komik Bill Maher. Rockovo putování má ale hlavně výhodu v tom, že ty vlasy zase tak moc nikdo nebere vážně (narozdíl od náboženství) a může si dovolit i nejen superzábavnou desetiminutovku vztahující se k sexu. 75 % ()