Hodně štěstí, Charlie

• USA Good Luck Charlie
Komédia / Dráma / Rodinný
USA, (2010–2014), 38 h 25 min (Minutáž: 22–50 min)

Tvorcovia:

Phil Baker, Drew Vaupen

Bridgit Mendler, Leigh-Allyn Baker, Bradley Steven Perry, Mia Talerico, Eric Allan Kramer, Jason Dolley, Shane Harper, Lorna Scott, Gilland Jones (viac)

Životy rodiny Duncanových se s příchodem malé sestřičky obrátí úplně naruby. Když se otec Bob a matka Amy vracejí zpět do práce, pověří péčí o jejich čtvrté dítě - Charlottu (alias Charlie), své dva pubertální potomky Teddy a PJe a 10letého syna Gaba. Starší sourozenci se nyní seznamují s dětskými krémy, bryndáky a hlídáním své malé sestřičky, přičemž se snaží stále žít životem typických teenagerů.

Každá epizoda tohoto akčního rodinného sitcomu představuje Teddyin video-deníček, který pro svou malou sestru vytváří. Charlie bude jednou, až se Teddy odstěhuje a nebude jí neustále nablízku, sloužit jako zdroj užitečných rad. (oficiálny text distribútora)

Nerthys

Nějak nechápu co všichni proti tomuto seriálu mají, pokud jste viděli Krok za krokem, Přátelé a podobně laděné sitcomy ...ano i Will a Grace a Dva a půl chlapa... nezapomeňme na samotný Disney (Kouzelníci z Weverly, Hana Montana, ...) všechny a to do jednoho jsou si podobné v tuposti... s více menší dávkou humoru samozřejmě dle dílu... když srovnám Charlie a tyhle všechny, tak mně tam nějak nepasuje.. proč? protože tak tupý není... Proč? Protože je uvěřitelný, není nudný a dá se a něj dívat opakovaně... čím to? Je poučený výše vyjmenovanými předchůdci :) ... notné plus jsou herci a nijak výrazný zcela boční námět videodeníčku... ...a k samotné postavě Charlie... proboha je to malé děcko nečekáte od ní nějaké výkony že ne? Dabing je skvělý dlouho jsem takový neslyšel. Takže rozhodně dle mého názoru nejlepší Disney Channel seriál ostatní mu nesahají ani po paty, podívejte se na více dílů,,, uvědomte si pro jakou věkovou skupinu je to dělané a hlavně že je to Disney channel.. pak hodnoťte ()

Tom_Lachtan

Je hrozně snadý tvářít se, že je Hodně štěstí, Charlie hovadina pod úroveň vznešeného diváka, kterému nemůže sloužit ani jako kulisa pro slepování prasklého držáčku toaletního papíru, neboť k těmto účelům zcela samozřejmě sjíždí Tarkovského v HD kvalitě, ale ona je pravda trochu někde jinde, tohle je totiž seriál, který musí být přístupný mnohem více generacím, než jiné sitcomy a jednoduše si nemůže dovolit například humory o grupensexu s bandou vyvinutých černochů, ani poskakování plyšových tvorů, které vypadají jako zvětšená bakterie cholery. A tohle prostě funguje dobře, trapnost tu vlatně zcela není a jednotlivé postavy dokonce ani nejsou tak klišoidní, jak by mohli vypadat (aneb další důkaz debilnosti hodnocení, když divák vidí tak max. dva, nebo tři díly). ()

RedRose

Přesto, že to často nedělám, ztotožňuji se s komentářem uživatele Tom_Lachtan a to na 100% !! Vzhledem k tomu, že to u nás doma hraje, díky potomkovi relativně často, mám tu čest tento velice povedený seriál pro děti znát. A opravdu existují mnohem vypatlanější seriály (typicky Královská dvojčata a Violetta na Disney), než je Charlie... Naopak tady to je mnohdy víc ze života, než v kdejaké Ulici a navíc podáno kultivovaně a vkusné pro nejmladší generaci... A pokud už tedy jsem neortodoxní artový kritik a vím to o sobě, tak se nebudu snižovat k hodnocení něčeho, čemu nerozumím... ()

Melios

V podstate sa to dá nazvať za detskú verziu Roseanne, čo vôbec nie je na škodu. Seriál si vďaka tomu dokáže upevniť svoju pozíciu a dobre vie, že svoj úspech stavia na nenáročných divákoch a malých deťoch. A výborne mu to vychádza. Síce mu to kazí samotný Disney, ktorý zakázal akýkoľvek deťom neprístupný humor, no vďaka tomuto faktu, sa zas nájdu diváci niekde inde. Príbeh je veľmi jednoduchý a to ho robí pochopiteľný pre väčšinu divákov. Skrátka dievčina menom Teddy točí video-denník pre svoju mladšiu sestru, ktorý má slúžiť ako časová kapsula, aby si to za pár rokov keď vyrastie pozrie a zaspomína na svoje detstvo. Nápad ako z 90. rokov....čo ma privádza k otázke: Môže nápad z 90. rokov uspieť aj dnes? Áno, môže ak ho podáte pútavo a zábavne....a to sa práve podarilo. Neodporúčam seriálovým kritikom... ()

darthvader77

Tohle je vyjímka potvrzující pravidlo a velmi rád půjdu proti proudu. Tenhle seriál se od těch ostatních na kanálu Disney channel(většinu jsem poslal do koše) se liší tím, že operuje s humorem obyčejné normální rodiny, tudíž se člověk ve spoustě scén pozná. A to, že jsou malé děti chytřejší než by si člověk myslel, to sám zjišťuji doma pořád. :D ()

• V poslední epizodě 4. série se poprvé v historii Disney Channel objevuje pár lesbiček. (ManOfPhoenix)