Ailiseu

Dvěma přátelům se navždy změní život, když jsou najati přísně tajnou organizací, která má za úkol chránit zemi před cizími hrozbami. (Netflix)

Recenzie používateľa Pethushka k tomuto seriálu (2)

Ailiseu (2009)

Tenhle seriál nabízí nespočet situací, při kterých se mi tajil dech a při kterých se mi z očí draly slzy. Jsem moc spokojená s celkovým hereckým obsazením. Myslím, že neskutečného talentu Lee Byung Huna si člověk nikde neužije tak, jako tady. Milostná i přátelská linie má díky prvním dílům neskutečnou sílu. Nenacházím tu žádná negativa a chválit bych mohla celé hodiny. Stejně bych ale slovy nepopsala tu krásu. Nádherná hudba. 5* ()

Season 2 (2013) (S02)

Zázrak se sice nekonal, ale zklamaná rozhodně nejsem. Příběh je oproti jedničce tragičtější, ale ne vždy toho bylo plnohodnotně využito. Scházelo mi víc milostných scén, pořádné chlapské přátelství a důvod, proč bych měla fandit NSS. Většina jejich postav byla nijaká, bez charakteru. Lee Da Hae nastoupila sice solidně, ale po 6. epizodě jako by ji stáhli z role hlavní hrdinky a nasadili místo ní všechny ostatní ženské herečky. Jang Hyuk působil strašně opravdově. Ano, přesně takhle by podle mě měl vypadat člověk, který si něčím prošel. Ta kapuce, styl chůze a chladný výraz ve tváři...já mu to věřila. Je to paradox, ale nejoblíbenější postavou pro mě nakonec byla ta, kterou jsem v první řadě proklínala. A právě jeho osud mě zajímal asi ze všech nejvíce. Hudba zůstala převážně z jedničky, za což jsem ráda. I těch pár kousků navíc moje uši potěšilo. Na první IRIS tahle série nemá, ale pořád je to IRIS; a těch scén, které mě posadily na zadek a udělaly mi mokro na tváři, málo nebylo. ()