Päť najlepších priateľov, jeden podkrovný byt a päť kľúčov. Keď však jedného dňa nájdu v tomto "hniezdočku lásky ženatých pánov" mŕtvolu mladej ženy, je im jasné, že niekto z nich je vrahom. Rozbieha sa kolotoč podozrení a vzájomných obvinení a prekvapivé rozuzlenie nenechá na seba dlho čakať... (Babulik)

pabulator

Nečekal sem nic a dostal sem měrou vrchovatou takhle vybroušené charaktery se jen tak nevidí. To si takhle pětka kámošů pořídí kurvinec ráno najdou bezvládné ženské tělo v posteli a hned je na průser zaděláno film plný trefných dialogů a nečekaných zvratů o tom jak málo se vlastně lidi navzájem znají. ()

hanagi

Nadmíru splněné očekávání! Thriller, který je založený na dialozích a hereckých výkonech a ne na zběsilé akčnosti. Film o tom, nakolik se dá věřit přátelům, zvláště v tak vypjaté chvíli, kdy se vám všechny jistoty sypou pod rukama a je ohrožena celá vaše budoucnost. Možná v tom vidím i takovou lehce nahozenou moralitu o tom, že za všechno se platí a jenom naprostý hlupák si myslí, že beztrestně podvádět a lhát se dá donekonečna...Takže nakonec mám pouze jednu připomínku - příběh měl skončit asi o patnáct minut dříve, tím pádem bychom byli ušetřeni dalšího "šokujícího" rozuzlení a následného zbytečného epilogu. ()

Superpero

Na můj vkus až úsměvně překombinované. Nějak jsem nebyl na stejné notě a některé scény s rychlými střihy a pohledy do očí, doprovázené dramatickou hubou mi přišly docela komický. Hlavní premisa je fajn a i herci byli dobří. Utkvěl mi ten ohyzdnej zrzek, ale je to příliš dlouhé a ne tak chytré, jak by asi chtělo. ()

Malarkey

Já respektuju nápad, kterej Loft v sobě má. Vlastně i proto jsem se na film díval. Jenže problém nastává hned v první minutě, kdy se objeví jedna nesympatická postava vedle druhé. Na ani jednu se nejsem schopnej zvyknout a tak mi nezbyde nic jinýho, než bez emocí sledovat další a další záběr tohoto postupem času solidně zamotaného thrilleru. Rozvázání je pak daleko složitější, než by kdokoliv řekl a výsledek je takový, že by ho nečekal ani 50ti letej chlap, co od života dostal tolik flákanců, až je s podivem, že ještě žije a neodešel na předčasný důchod rozjímat někam do Tibetu. ()

JASON_X

Zajímavá komorní detektivka, slušná filmařina, působivá hudba, celkem dobrá zápletka i pointa... ale než se k pointě dopracujete, vlastně dokoukáte, budete muset přetrpět XXL porci plytkého a stupidního plkání partičky okázale mondénních měšťáků a jejich paniček či milenek, a to dá citlivému jedinci docela zabrat. Nejsem užvaněný sangvinik a povrchní pozér, abych si v tomhle liboval, všechny filmové postavy mi lezly krkem a na mysli mi vyvstával hrůzný přízrak von Trierovy Melancholie. No a "harlekýnkovský" konec z podzemních garáží to celé totálně zazdil. ()

• V jedné ze scén je možné všimnout si tuby s červenými a bílými léky. Tyto barvy jsou poznávacím znakem týmu FC Antwerp, jehož je režisér fanouškem. (Othello)
  • Film se stal ve své době nejnavštěvovanějším snímkem v belgické historii. Navštívilo ho tehdy 1 186 000 diváků, čož bylo o přibližně sto tisíc více než návštěvníků snímku Koko Flanel (1990), který rekord stanovil. (Othello)