Alex je svou novou firmou vyslána do luxusního a špičkově vybaveného apartmánu. Jedná se o místo vyhledávané známými osobnostmi, čehož Alexina rodina hodlá za jejími zády využít. Phil se rozhodne oslovit kritiky, aby na jeho kulinářském blogu ohodnotili místní vyhlášené burgery. Mitch s Camem se vplíží dovnitř ve snaze zastihnout nejslavnějšího obyvatele Davida Beckhama. Luke a Mannym mezitím zamíří do posilovny a pokusí se sbalit starší dámy, s nimiž skončí ve vířivce společně s hrstkou dalších rezidentů. (HBO Europe)

Necrotongue

U předchozí epizody jsem téměř pětihvězdičkoval a teď přišlo tohle... To byl tak podivný díl, až jsem si myslel, že byl vyměněn tvůrčí kolektiv. Rozjela se tady spousta samostatných akcí, které se v závěru protly a... nic. Netvrdím, že to byla nuda, to bych kecal, já jsem naopak v naprostém napětí čekal, kdy už přijde nějaký moment, který mě rozesměje, ale nějak jsem ho asi minul. Poprvé jsem se u tohoto seriálu nesmál, a vidím to jako obrovský problém. / Poučení: Máš rád vířivky? Pozor na infekční choroby. ()

dO_od

// Další geniálně propletená epizoda, která je jedno nekonečné nedorozumění, tentokrát s třešničkou na dortu v podobě Davida Beckhama a Courteney Cox ve vířivce. "So when does Posh arrive?" ()