Moderná rodina - Série 11

(séria)
USA, (2019–2020), 6 h 33 min (Minutáž: 20–22 min)

Hudba:

Gabriel Mann

Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland, Ariel Winter (viac)

V hlavní roli seriálu Taková moderní rodinka vystupuje klan Pritchettových, Dunphyových a Tuckerových - úžasně velká a pomíchaná rodina. V jejím čele stojí Jay Pritchett, který má po svém boku temperamentní a mladší druhou ženu Glorii. Společně procházejí životem s jejich nejmladším synem Joem a Gloriiným dospívajícím synem Mannym, který míří na vysokou, aby prozkoumal svět na vlastní pěst. Jayova dospělá dcera Claire a její muž Phil oficiálně překonali syndrom prázdného hnízda, neboť jejich nejstarší dcera Haley založila vlastní rodinu a stěhuje se zpátky domů se svým novomanželem Dylanem a jejich dvojčaty. Nejmladší syn Luke se chystá učinit další životní krok a prostřední dcera Alex usiluje o nalezení rovnováhy v životě mimo akademickou půdu. Pak je zde bratr Claire - Jayův dospělý syn Mitchell - a jeho manžel Cameron, kteří se stále snaží porozumět své nadané dospívající dceři Lily a současně zvládnout náročný pracovní život. Tyto tři rodiny jsou samy o sobě jedinečné a společně nabízejí otevřený, často komický pohled na občas vřelé a jindy zapeklité vztahy uvnitř moderní rodiny. (HBO Europe)

Gucak

Rodinku bezesporu řadím mezi jedny z nejlepších sitcomů. Brečím. Ale bohužel ne dojetím, nýbrž zpracováním finální řady. To si seriál nezasloužil, tvůrci už dost vařili z vody, vtipy se ztratily, některé postavy mi začali lézt na nervy (Manny je nejlepší příklad, i Dylana jsem začínal mít radši). Všeho všudy jsem si za celou sérii celkem užil 3 epizody. Veliké zklamání. Kdyby seriál skončil 10. sérii, jednalo by se o důstojné ukončení. Nečekal jsem, že se budu doopravdy těšit na úplně poslední díl, a ukončit tím utrpení. Zbyla jen pachuť v jinak skvělém počinu. ()

Blondsky

Oceňuji na 11. série to, jakým způsobem se rozhodla tu napodruhé závěrečnou řadu zakončit. Zkrácení série o 6/4 díly pomohlo a stala se z toho snad nejlepší série od té nejlepší, páté. Většina epizod poukazují na ty nejlepší z celého seriálu. Kupříkladu „pokračování” Vegas a dalších naprosto briliatních epizod. Finále je možná komorní, ale přesto na té správné notě. „I’m gonna miss this.” ()

tehol

tato serie bohuzel bylo uz jen jedno velke utrpeni, a tak mi prekvapive ani neni lito, ze to konci.. po porad velmi dobre 10. rade jsem takovy upadek necekal, ale stalo se. no, aspon ze finalova dvojepizoda se jeste jakztakz povedla a serial skoncil docela dustojne (cemuz jsem teda uz vubec neveril). ()

Streeper

Se slzami v očích se loučím s touto dokonalou a perfektní moderní rodinkou. Poprvé mě seriál zaujal v televizi, jak nevšedně je natočený, a díky tomu, díky té originalitě jsem se rozhodla se podívat na všechny série. Věřím, že to nebylo naposledy a seriál si vždy ráda připomenu. Je to konec jedné velmi úspěšné komediální show, která mě vždy bavila. Bohužel v této poslední sérii je dost cítit, že již mele z posledního a tvůrci se to snažili natáhnout a protahovat jak mohli a tím je většina dílů zbytečná a nudná. Ale i tak mi všechny ty rodinky budou moc chybět. ()

Necrotongue

Jedenáctá sezóna u mě neměla v žádném případě ideální průběh. Měla skvělé díly, měla ale i slabší díly a měla i velmi špatnou epizodu, přesto jsem se u ní ale bavil. Jak už jsem psal v komentářích/ recenzích k jednotlivým epizodám, mohli za mou dobrou náladu především Dunphyovi, kteří si od první série jeli to svoje a stali se jednoznačně mou nejoblíbenější větví rodinného stromu. Zamrzel mě závěrečný díl, od něhož jsem na rozloučenou očekával mnohem větší porci humoru, ale jak je vidět podle mého hodnocení, celek nebyl vůbec špatný. / Poučení: Všechno má svůj konec. ()