Moderná rodina - Série 2

(séria)
USA, (2010–2011), 8 h 48 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Gabriel Mann

Ed O'Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet, Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland, Ariel Winter (viac)

Zamotané vztahy z první řady pokračují a klan Pritchettových, Delgadových a Dunphyových mění definici rodiny a předvádí divákům pořádný chaos. (Netflix)

Necrotongue

Druhá sezóna vůbec nezaostala za tou první. Tvůrcům se opět dařilo držet humor na výši, pokud nepočítám dějovou linii obou gayů. Přitom je mi jasné, že by z Mitchella mohla být skvělá postava, která by mě bavila, všechno mu, bohužel, kazí jeho afektovaná "drama queen" a velice slabé zápletky. Zbytek rodiny ale funguje dokonale a pravidelně mi způsobuje záchvaty smíchu, takže jsem byl znovu spokojený a těším se na třetí řadu (hlavně na sváteční epizody). ()

ScarPoul

Druhá séria je istejšia, vtipnejšia a uletenejšia. Tých moralistických epizód ubudlo a v zásade sa to celé nesie v takej tej rovine, čo sa môže pokaziť sa pokazí. Netlačí to na pílu a je to také milo zlaté. Vzťahy a nejaké napredovanie je nulové. Funguje to na princípe starých sitcomov, kde sú charaktery pevne dané a hoci majú v rámci dielu určitý posun v rámci celku zostávajú rovnaké. To ale neznamená, že sa na nich nedá zabaviť. Cam stále vedie ako moja obľúbená postava. A inak výborná oddychovka pri ktorej stačí vypnúť mozog a nechať sa unášať banálnym, ale vtipným príbehom. 2. séria - 75% ()

wolverine

Druhá řada mého oblíbeného seriálu se mi líbila. Důstojné pokračování první série. Nejoblibenější seriál Baraka Obami, to mluví za vše. Jeden z lepších sitcomů. Těším se na třetí a Vám všem, co čtete tenhle komentář, to doporučuji. Moje nejoblibenější postava je asi Alex. Taková moderní rodinka je prostě seriál pro každého. ()

• Luke (Nolan Gould) v tejto epizóde hrá videohru "Plants vs. Zombies". (dwdb)
  • Plán, ktorý v tejto epizóde vymyslia Claire a Mitchell, je založený na filme Cudzinci vo vlaku (1951). (dwdb)