BaronMartin

Velice prapodivná epizoda, která opět, stejně jako předchozí díl, nepůsobí jako něco, co by se alespoň vzdáleně blížilo k finále a já mám prostě strach, že 2. sérka nic neuzavře a vše skončí nějakým hloupým cliffhangerem. K epizodě samotné, většinu její části tvoří dějová linka s Karolinou a Leslie, které se nacházejí na velice podivném sektářském vězení. Zde chci jenom zmínit, jak neskutečně zvláštní momenty zde jsou (když se Lesliina matka rozhodne zůstat, jak se zbaví Franka, jak Karolina všechny obalamutí) a taky to, jak moc divný záporák Frank je :D V podstatě se z celkem sympatického chlápka během asi 2 dílů transformoval na naprosto klišovitého sektářského záporáka, který má navíc totálně neuzavřený a neuspokojivý konec - a když jsem se po dokoukání dílu dozvěděl, že toto byla poslední epizoda, ve které se Frank nachází v celém seriálu, ještě víc mi to připomnělo Agents of S.H.I.E.L.D., kde taky občas některé náhodné vedlejší postavy měli hrozně useklý konec. Dále chci zmínit Alexe, který je asi nejotravnější člen celého týmu, je příšerně arogantní, v podstatě naprosto sobecký a ještě horší je, že scénáristy nenapadlo napsat další postavy tak, aby mu to nějak vyčítaly :D A scéna, kdy mluví o tom, jak už se asi vykašlali na demokracii, přičemž jeho plán byl zamítnut díky hlasování, což je poměrně demokratická forma rozhodnutí, to je taky hodně zvláštní. Uvidíme, jak dopadne finále. Hodnocení: 60% ()