Caszidy

Škoda toho. Co si pamatuji, nebylo Letadlo vůbec špatné a navíc dávalo prostor i zajímavým a novým umělcům(například se v něm objevili Indy&Wich). ()

spacylemon

Nejpamátnější zážitek - první vyděšené setkání s real oldschool českým hip-hopem ("rýmujem, rýmujem") a s tím spojené přesvědčení, že Orion a Vladimir jsou nepochybně (bez urážky - vážně na mě tak působili) mentálně postižení... (paradoxně dnes po ňákých 10 letech tohle jejich vystoupení působí jako nostalgická vzpomínka na doby, kdy hip-hop "nebyl v piči")... Jinak vidět v těch dávných dobách ve dne v televizi hrát naživo Vypsanou fiXu, Plexis, Znouzectnost, Našrot ad. (nebo Monkey Business na playback, haha) by i stálo za to, nebýt šíleného zvuku nebo otřesných často totálně nepřipravených moderátorů; a to ještě část z nich v této nebohulibé činnosti pokračuje dodnes - např. mladý Prachař - tady vnucující se k jamu s -123 min., až z toho málem vytek (ale jo, já mu to vlastně přeju - aspoň si jednou v životě zahrál s dobrou kapelou)... Bohužel i zde, jako ve všech pozdějších lifestylových magazínech pro mládež, byly leitmotivem extrémní sporty (proč, proboha, proč?). P.S. ale furt lepší Letadlo než ta celerová zelenina, co přišla potom :P ()