Neznáme obete

USA, (2009–2010), 11 h 32 min (Minutáž: 39–41 min)

Tvorcovia:

Mark Friedman

Hudba:

Graeme Revell

Christian Slater, Michelle Borth, Anthony Carrigan, Bob Stephenson, Rochelle Aytes, Heather Stephens, Elisha Cuthbert, Elizabeth Bogush, Lily Rains (viac)

Bývalý detektiv Alex Donovan vede tým nadšených amatérů, kteří pracují na případech vražd s neidentifikovanými oběťmi. Poté, co policie vzdala poslední snahy o vyšetření případu, se tato skupina pouští do práce s jasným cílem - zjistit identitu zavražděného a pak dopadnout vraha... (oficiálny text distribútora)

Beagle

Je to těžká recyklace, hodnotím sice pouze po prvním dílu, ale zatím jde o nejslabšího Bruckheimera, kterého můžeme vídat pravidelně na televizní obrazovce. Instantní recept, kombinující špetku Odložených případů, Beze stopy, něco CSI a trochu Sběratelů kostí (ti jsou z konkurenčí kuchyně) už má ale trochu mdlou chuť. A Christian Slater vám tohle menu taky nevylepší... ()

BaMia

No, napriek nízkym hodnoteniam a kritickým komentárom si myslím, že to naozaj až také zlé nebolo. Aj keď mi možno do toho hrajú okolnosti za ktorých som sa k tomuto seriálu dostala. Popri zápale priedušiek a priedušnice som v noci nevedela spať a jediná vec čo ma v TV zaujala bolo toto. Možno to síce je bez napätia čo mi v krimi trošku chýba, ale príjemný herci a jednoduché príbehy, hlavne pre také kruté nočné hodiny skutočne oceňujem :) ()

Idealista

Žádný zločin nesmí být nepotrestaný , proto tam kde policii dochází dech ( spíš jsou líni ) přichází oni , jsou všude na světě možná že i ve vašem městě - spolek zapomenutí ! No nezní to krásně , u nás před 89. byli pomocníci vb , a v USA mají zase tyto machry . Je to vlastně průměrný seriál , který i když je reciklací špičkových krimi s. , tak narozdíl od nich mně jeho sledování baví . A víc než cokoliv od tohoto producenta , výjimku tvoří Beze stopy - 4* ()

Badel

Naprosto zbytečnej seriál, kterých je tu kýbl a většinou lepších. Christian Slater nemá žádný charisma, utáhne už tak maximálně filmy Uwe Bolla. Navíc mi viděný díl přišel extrémně hloupý, jak dialogy, tak náhodnost vyšetřování. Když největší lumen čuměl jak puk, když se dozvěděl, že na diamantech bejvaj značení, tak jsem to vypnul. ()

filmmovier

Viděl jsem několik epizod v premiéře na TV Nova a ani jedna mě nedokázala pořádně zaujmout. A zrovna od této série jsem očekával, že bude dobrá a zajímavá, protože nápad ačkoliv už několikrát využitý, je přesto dost dobrý. Ovšem příběhy těch epizod, které jsem měl možnost vidět, byly špatně natočené a scénář byl pak něčím zkažený. Vekým a vlastně jediným plusem je jen Christian Slater, který hraje aspoň trochu chvalitebně. Zklamání. Škoda. 45%. ()