V důsledku převratných změn Nucky nejspíš přesídlí z Atlantic City na Manhattan. Margaret udělá dojem na Nuckyho a jistého akcionáře obilné společnosti. Luciano se věnuje nedokončenému byznysu, přičemž zakládá mafiánský výbor. William se podělí se svým šéfem, ministrem spravedlnosti Spojených států o detaily z podsvětí. Nucky navštíví v nemocnici Gillian. V roce 1897 se Nucky potýká s rodinnou krizí, zatímco uzavírá s komodorem dohodu, která určí jeho budoucnost. (HBO Europe)

0verseer

Posledná epizóda podľa očakávania všetko pekne uzavrela. Prístup tvorcov, ktorý sa niesol v podobnom duchu ako v ďalšom populárnom seriáli z produkcie HBO - Game of Thrones v zmysle “All men must die” nedával moc priestoru na prekvapenie, aspoň čo sa osudu hlavnej postavy týka. Šlo skôr o to, akým spôsobom to zvládnu podať, aby to po piatich sériach pôsobilo dostatočne dôstojne a neodfláknuto. Zvládli to pomerne slušne a kruh sa nám s až poetickou spravodlivosťou uzavrel. 10/10 ()

Frajer42

Spoilery! Tak konečně došlo na smrt Nuckyho, která byla předesílána celou tuhle sérii. Další díl, kde se půl stopáže vzpomíná, a tím pádem se děje totální hovno. Tvůrci závěr posrali ve velkém stylu, a tak vzpomínky na tento seriál brzy vyšumí do ztracena. Překvapuje mě zdejší hodnocení. Jeden z nejnudnější dílů této série. Za zmínku stojí vyloženě jen závěrečná pomsta v mafiánském stylu. ()

PaTeXx

První polovina byla velmi nudná, o tom není pochyb. Druhá už měla intenzivní atmošku a závěr to dost dobře zapichl. Jen si myslím, že k Tommymu měli přidat herce o pár let mladšího. Moc se mi líbilo poukázání na to, že záchrana mladé Gillian, Nuckyho vlastně dostalo do hrobu. ()