Chalky se vrací do Atlantic City s myšlenkou na pomstu. Nucky, který se stále cítí ohrožen Lucianem, domluví schůzku s Maranzanem v New Yorku. V Chicagu, po večírku u Van Aldena a Sigrid se Eliovo shledání s June nečekaně zvrtne. Al Capone se rozhlíží, kam by přesunul svoje operace. Margaret uzavře dohodu s Carolyn Rothsteinovou. Nucky obdrží špatné zprávy z Kuby. V roce 1897 mladý Nucky očekává vítězství nad Mabeliným otcem, zatímco žádá o rozšíření pravomocí coby zástupce šerifa. (HBO Europe)

Necrotongue

Tak se konečně pátá série začíná rozjíždět, jen je škoda, že to nepřišlo dřív. Opět se naplno intrikovalo a došlo i na pořádnou akci. Tradičně nezklamala paní Muellerová a bavily mě flashbacky s Enochem. ()

PaTeXx

Jsem rád, že jsme se ve flashbacích dostali alespoň někam k Nuckyho dospělosti, ale kromě odhalení jeho staré, jsme nic závratného neviděli. Tato epizoda byla salva ukázek postav, které už tady nechceme (minimálně u dvou žen o tom není sporu). Navíc tři epizody do konce a karty stále nebyly rozdány. ()

Frajer42

Spoilery! Zřejmě nejvtipnější díl celého seriálu. Sledovat Ala zápasícího se sraním je skutečně zážitek na celý život. Stejně tak byla parádní večeře u Muelerových, kdo to mezi partnery pořádně vře. Michael už zřejmě nedokáže uspokojovat svoji permanentně nadrženou choť, a ta začíná být kromě permanentní nadrženosti i permanentně nasraná, a tak jsou doma nasraní dva. Neskutečně mi v této sérii pijí krev nudné flashbacky. Raději bych se obešel bez vysvětlení Nuckyho minulosti, než být každý díl takto nelítostivě týrán. ()

0verseer

Tak konečne sa to všetko poriadne rozhýbalo. Nucky sa ocitol vo vojne s Lucianom, Lanskym a Torriom, takže verím, že sa posledné epizódy nebudú niesť v znamení nudí. Tlieskam tvorcom za nápad využiť Van Aldena a Eli-a v slávnom dolapení Al Capana za daňové úniky. Nuckyho flashbacky sa presunuli z detstva do mladosti a zrejme nás budú sprevádzať až do samotného konca. Budem to už musieť nejako prekúsnuť... 9/10 ()