V Atlantic City vypuká regulérní válka s mnoha oběťmi na obou stranách. Nucky s podporou Chalkyho a Caponea získává převahu. Richard poskytne Tommymu nový domov u Julie, i když ho to stojí jeho vztah k ní. Zmasakrované zbytky Masseriovy a Rosettiho armády ustupují do New Yorku. Rosetti končí rukou jednoho z vlastních lidí. Nucky vystopuje Margaret, ale jejich vztah už nezachrání. Své impérium však prozatím ubránil. (Česká televize)

0verseer

Asi nebolo veľkým prekvapením, že to Nucky dotiahne do zdárneho konca. Len škoda, že to v závere šlo všetko tak ľahko. Nemôžem si pomôcť, ale makarón Gyp si zaslúžil nejaký veľkolepejší koniec, na jeho záverečné vyúčtovanie s Nuckym som sa tešil, no k ničomu pamätnému v tomto smere vôbec nedošlo. Pamätný bol zato návrat Richarda do bordelu s cieľom zachrániť Tommyho. Inu, netreba sa nechať oklamať jeho vzhľadom, pretože v schopnosti štýlovej likvidácie bad guys je niekde na úrovni ďaleko známejších Johna Ramba či Wicka... 8/10 ()

Frajer42

Spoilery! Dost mě zarmoutilo, že se ten plesnivý dědek Nucky opět zachránil. Ačkoli je seriál o něm, tak ho moc nemám rád. Mnohem raději mám snad celé jeho okolí. Myslím, že by seriálu slušelo, kdyby se na jeho místě objevila čerstvá krev. Gypa je mi líto, v celé sérii byl famózní. Tak mi alespoň stále zůstávají želízka v ohni jako jsou Arnold Rothstein a Al Capone. Možná by páni tvůrci mohli ubrat na pasážích, kdy jeden vysloužilý odstřelovač vystřílí hotel plný gangsterů, či takových ohavných nesmyslů, kdy se Nucky znenadání promění v neomylného zabijáka a hravě si poradí s trojicí nájemných zabijáků, kteří předtím vystříleli jeho kompletní ochranku. Poté by byl seriál dokonalý. Nicméně stále skvělá zábava a moc se těším, co přinese příští série. ()

yvona

Dvě série čekání, jaké ten jednooký  zaujme místo v seriálu. Čekala jsem plno akcí vzhledem k jeho zkušenosti odstřelovače. Evidentně si na svou chvilku přišel teprve po cca 20ti epizodách, protože ani tvůrci zjevně netušili, kam s ním. No, budiž. Tím byl jeho potenciál pravděpodobně vyčerpán. Nebudu se víc rozepisovat, komentovala jsem průběžně. Tady na závěr vše dokonale vystihl svým komentářem rashaverak. ()