0verseer

Ako som správne vytušil v poslednej epizóde prvej série, harmonická atmosféra v Atlantic City sa veľmi rýchlo pominula. Začiatok patril Chalkymu, ktorý si to za ten v minulej sezóne ukoristený prsteň s prsteníčkom takmer odskákal. Van Alden spravil žene prekvapivo adrenalínovú prehliadku mesta, čo odskákal zase personál jedného miestneho podniku. Adrenalínový záver mal aj Nucky Thompson, ktorého obdarovali slušivými železnými náramkami. 9/10 ()

Necrotongue

První epizoda druhé řady velice pěkně navázala na první sérii, děj byl přímo přehuštěný událostmi, které zahrnovaly plány na převzetí moci, KKK, pana Whitea, paní Van Alden a mnoho dalších atrakcí. ()

Frajer42

Spoilery! Velmi kvalitní rozjezd druhé série. V Atlantic City se nám přiostřuje. A to na více frontách. Členové Kukluxklan klanu dali poprvé pořádně najevo svoji lásku k černouškům. Namále měl i Mr. White. Jeho hlt rumu (samozřejmě tmavého) byl téměř hltem posledním. Jináč se divák dozví třeba to, že Jimmy dostával od své stejně staré maminky v dětství pusinky na pindíka. Mají vypěstovaný opravdu velice láskyplný vztah. Diváci si také ve větší míře užili puritánskou manželku detektive, která je téměř úplně stejná jako moje spolusledovatelka. S drobnou odchylkou, moje spolusledovatelka není puritánka. Jejich společná večeře se zvrhla ve velice pěknou policejní razii. Detektiv ji chtěl zřejmě tímto způsobem rozvášnit, neboť ten večer došlo dokonce na společné spinkání. Protože má však jeho manželka sexuální slabost pro černoušky, tak se vše odehrálo potmě. Závěr dílu dovršilo zatčení Nuckyho za volební podvod. Rozhodně se divák má v dalším díle nač těšit. ()