V důsledku převratných změn Nucky nejspíš přesídlí z Atlantic City na Manhattan. Margaret udělá dojem na Nuckyho a jistého akcionáře obilné společnosti. Luciano se věnuje nedokončenému byznysu, přičemž zakládá mafiánský výbor. William se podělí se svým šéfem, ministrem spravedlnosti Spojených států o detaily z podsvětí. Nucky navštíví v nemocnici Gillian. V roce 1897 se Nucky potýká s rodinnou krizí, zatímco uzavírá s komodorem dohodu, která určí jeho budoucnost. (HBO Europe)

PaTeXx

První polovina byla velmi nudná, o tom není pochyb. Druhá už měla intenzivní atmošku a závěr to dost dobře zapichl. Jen si myslím, že k Tommymu měli přidat herce o pár let mladšího. Moc se mi líbilo poukázání na to, že záchrana mladé Gillian, Nuckyho vlastně dostalo do hrobu. ()

Frajer42

Spoilery! Tak konečně došlo na smrt Nuckyho, která byla předesílána celou tuhle sérii. Další díl, kde se půl stopáže vzpomíná, a tím pádem se děje totální hovno. Tvůrci závěr posrali ve velkém stylu, a tak vzpomínky na tento seriál brzy vyšumí do ztracena. Překvapuje mě zdejší hodnocení. Jeden z nejnudnější dílů této série. Za zmínku stojí vyloženě jen závěrečná pomsta v mafiánském stylu. ()

0verseer

Posledná epizóda podľa očakávania všetko pekne uzavrela. Prístup tvorcov, ktorý sa niesol v podobnom duchu ako v ďalšom populárnom seriáli z produkcie HBO - Game of Thrones v zmysle “All men must die” nedával moc priestoru na prekvapenie, aspoň čo sa osudu hlavnej postavy týka. Šlo skôr o to, akým spôsobom to zvládnu podať, aby to po piatich sériach pôsobilo dostatočne dôstojne a neodfláknuto. Zvládli to pomerne slušne a kruh sa nám s až poetickou spravodlivosťou uzavrel. 10/10 ()