Nucky dělá inventuru, jelikož byl varován, že má mezi svými lidmi práskače. Poté, co se jim podařilo jen o vlásek uniknout, jsou Chalky a Daughter na útěku a skrývají se mimo Wilmington u Chalkyho starého mentora Oscara Boneaua. Gillian zvažuje prodej svého sídla a možnost začít nový život s Royem Phillipsem. (HBO Europe)

Necrotongue

Předposlední epizoda čtvrté řady mě lehce zklamala, celá se odehrávala příliš na vedlejší koleji, například dějová linie kolem Gillian mi připadá tak trochu zbytečná. Alespoň by nemusela mít tolik prostoru. ()

PaTeXx

Přidávám bod za atmosféru, která pomalu ale jistě graduje. Potěšil twist s detektivem, protože díky němu jsme se, doufám, zbavili největší čubky seriálu. Chalkyho románek mě nějak netěší ani netrápí, ale asi bych byl rád, kdyby se i tahle postava nadobro vytratila. Solidní epizodka. ()

Frajer42

Spoilery! Na předposlední díl čtvrté série to bylo tedy řádně slabé. Většina dílu je o pobytu černého pana Bílého na negří farmě jeho prudérního starého kámoše. Celý díl se tedy táhne v rytmu všech těch stařeckých mouder, což pochopitelně stojí za hovno. Nechápu, dle čeho tvůrci rozdělují postavám čas. Vůbec mě nebaví život kolem Nuckyho ex a ani kolem Jimmyho ex sexuální partnerky a maminky v jednom balení. S paní Darmody už se snad budeme střetávat méně. Závěr tohoto dílu měl přeci jen koule. ()

0verseer

Na predfinálnu epizódu veľmi slabé. Okrem záverečných pár sekúnd sa celý čas neodohrala snáď žiadna akcia. Nechápem na čo tam tvorcovia zaťahovali nové postavy, ku ktorým sa Chalky po úteku uchýlil. To ho nemohli odlifrovať aspoň do Chicaga a prepojiť jeho ďalší osud s Alom Capone, ktorý sa tu šokujúco neobjavil ani na okamih? Miesto toho tu predstavia pár tuctových postáv, z ktorých tá najmenej tuctová (ale pre dej ako celok nemenej zbytočná) zaklepe hneď kopytami. Jediným svetlým okamihom bolo pomerne dobre zohraté divadielko, ktoré na Gillian zosnoval budúci (o niekoľko desaťročí neskôr po udalostiach Boardwalk Empire) príslušník Band of Brothers. :D Pomerne veľké sklamanie, 5/10 ()