Nucky si v New Yorku užívá pracovní povinnosti i ty soukromé (Billie Kent) a snaží se kličkovat mezi taktickými výpady speciálního vyšetřovatele Gastona Meanse, jenž má vazby na Daughertyho. V nemocnici sv. Theresy se ztrápená Margaret setká s odporem - ani pacienti ani lékaři nejsou nijak nadšeni jejím altruismem. Gyp rozšiřuje svou strategickou základnu ve městě Tabor Heights, napůl cesty mezi Atlantic City a New Yorkem. Chalky se se svou Maybelle nedohodne na její budoucnosti se Samuelem; Eli má nového šéfa a hlavní zásilka likérů se kdesi ztratí... (HBO Europe)

0verseer

Eli sa vracia domov z lapáku a Nucky zažíva ďalší románik, toť celá epizóda v jednej vete. Nový makarón na scéne trochu vystrčil rožky, ale chýbal čo i len náznak nejakej akcie, ak nebereme do úvahy to, že sa zo zaťa Chalkyho Whitea stal Scarface. Ukecené epizódy v Boardwalk Empire mi rozhodne nevadili, lenže tu sa vlastne ani nekecalo o ničom zaujímavom. Zatiaľ asi najslabšia epizóda, 5/10 ()

yvona

Já nevím,no. V hlavní roli ta malá seschlotina s vodnatýma očima tomu hrozně moc ubírá. I padouch může mít divácky atraktivní obsazení. Ale doufám, že došlo na mé přání a pohublý Shea Whigham dostane mnohem víc prostoru. ()

Necrotongue

Druhá epizoda třetí série přinesla více řečí a méně akce, ale naštěstí se mluvilo k věci, takže jsem mohl být spokojen. Navíc mě bavilo sledovat, jak si Elias zvyká na nový životní styl o prodejci žehliček nemluvě. ()

Frajer42

Spoilery! Nuckymu jeho nové pářící útočiště rozhodně přeji. Dokonce si tentokrát vybral slečnu měřitelného intelektu. Nicméně vůbec nechápu, proč je jejich mimomanželskému páření věnována většina dílu a úkor zajímavějších linek. Jeho kurva mě opravdu nezajímá. Mnohem více mě například baví nový hráč na scéně Gyp a jeho italská blokáda. Takže bych si prosil méně postelových hrátek a více akce! ()