0verseer

”- How is he still alive?” “He loves the Lord, sir.” “Well, it seems that's a pretty one-sided relationship.” Tak sa nám seriál obohatil o nového člena rodu Van Aldenovcov, aj keď pani Van Aldenová z toho rozhodne radosťou po strop neskákala. A btw zároveň prišiel o zopár veľmi vedľajších postáv. Nič viac, nič menej... 7/10 ()

Frajer42

Spoilery! Souhlasím s kolegou komentátor. Paz de la Huerta je ohavná kurva i bez břicha. V těhotné verzi je každý pohled na ni čirým utrpením. Na odpudivosti ji rozhodně přidává i záporné IQ. Její porod samozřejmě proběhl v poklidném duchu, neboť měla ženské potrubí pořádně roztahané po pravidelném zásahu Nuckyho obřího slavíka. Jináč je celý díl jen o kecání a o tom, že Nuckyho žena začíná být sexuálně neuspokojena. ()

PaTeXx

Cením hlasité a realističtější zvuky při přestřelce, jako jednu z nemnoha pozitivních aspektů této epizody. Snad jsme se zbavili Van Aldenových osobních peripetií a mohl by se už taky vrátit k vyšetřování. ()

Necrotongue

Jediné, co bych epizodě vytkl, jsou příliš časté záběry na Paz de la Huerta, které mi nedělají dobře, jinak jsem byl naprosto spokojen. Intrikuje se o sto sedm, nechybí ani slušná dávka akce a Van Alden se pilně snaží tančit mezi vejci. ()