Zábavná „plkshow“ nabízí šest známých osobností různých profesí, které komentují, dementují a vtipně a satiricky poukazují na to, co se děje kolem nás. Reagují na události z domova i celého světa, a divákovi tak přinášejí neotřelý pohled na události nedávné minulosti ze všech oblastí života – politické, kulturní i společenské. (TV Prima)

Karlos80

Dementi, často onačovány jako dementní plkšou.:-) Místy šlo o celkem ostrou politickou satiru nebo spíše taškařici, která měla za úkol jménem známých osobností, vtipně poukazovat, komentovat a dementovat, aktuální politické dění doma a ve světě, ale zabývala se čas od času i běžnými občany. Občas mi ale některé ty jejich nemístné kecy na úkor obyčejných občanů s průměrným nebo podprůměrným platem v této naší zemičce lezli pěkně na nervy. Stále ale kolikrát lepší než jakákoliv rádoby seriózní politická debata. Vysíláno na TV Prima v letech 2004-2006.... ()

topi80

Správně vydementnělá žvanírna, která dokázala už tak absurdní zprávu rozvést do ještě větší absurdity. Mně se líbily víc díly s Petrou Polanskou, protože ač byl Ivo Šmoldas skvělý, tak být současně moderátorem i nejvtipnějším z celé party už byl hodně složitý úkol. Překvapivě vtipní byli Josef Mladý a Aleš Háma. Musím ale podotknout, že taková debata u hospodského stolu, pokud se k ní nepřiplete nějaký blbec, se může vyvíjet velmi podobným směrem. A to se mi na tom pořadu líbilo. ()

Sadova302b50

Nebylo to špatné, sice pořad často plynul ve stylu Já, tahoun a tlupa (ne)přihrávačů, něco, v co se později transformoval i původní 7edem s r. o. A i když mě někteří hosté trochu vytáčeli, je pořadu škoda, jako každého solidního pokusu o satiru, občas jsem se výtečně pobavila. 50% a dvě a půl *. ()

Kindernay

Tak tohle byl super pořad, když ho pak začal uvádět Ivo Šmoldas, tak to pak bylo ještě lepší.. jinak byly tam obrovský rozdíly mezi jednotlivými účinkujícími, skvělí byli Šmoldas, Mareš, Náhlovský, Mladý, Háma atd. naopak třeba Wehrenberg mě tam připadal spíš do počtu, ani Holubovou jsem tam moc rád neměl (ale tu spíš kvůli jejím názorům). Škoda, že už se nevysílá, určitě to nebyl pořad, který by byl finančně nákladný, takže to asi bylo kvůli nízké sledovanosti, ale je to škoda, tohle byl jeden z těch lepších pořadů. ()