Teppei je v podstatě normální kluk, který chodí do školy. Zajímavý je jeho trénink s katanou a jeho velká odvaha. Hned na začátku přijde o rodiče. Když se jednoho dne vrací od jejich hrobu, zachrání dívky v koňském spřežení před partou chuligánů. Tou dívkou je šlechtična Charllote Hezelrink. Teppeie se ujme jeho dědeček. Obyčejný dědeček, který má ovšem velmi mnoho peněz. Teppei je okamžitě po svém příjezdu seznámen se smetánkou a také prohlášen za dědice. Dostává velký dům se spoustou služebných a začíná chodit do prestižní školy. Jak se pomalu adaptuje na nový životní styl, poznává řadu dívek a nových přátel. Některé se k němu chovají sice trochu odtažitě, nicméně jeho přátelská povaha a jeho odvaha si nakonec ke každé z nich najdou cestu. Vše se zdá být jako sen, dokud není Charllote Hezelrink unesena. Na Teppeiovi teď je, aby ji zachránil. (Nerat)

Subjektiv

Harémovky z vyšší společnosti patří k tomu nejodpornějšímu, co anime nabízí. Za prvé je v nich obvykle středem dívčí pozornosti slušňácký kretén, kterého převyšujete téměř ve všem, co vás napadne. Je štěstím, že v tomto případě to tak úplně není, neboť zdejší nudný patron alespoň ovládá kendo a nechybí mu statečnost. Za druhé ve vás tyto seriály dík nechutně na odiv stavěnému bohatství vyvolávají myšlenky, ve kterých rozvěšení vyšší buržoazie po kandelábrech jeví se jako přesvatý, bohulibý čin a znásilnění princeznovských dívenek jako potřebná výchovná lekce pokory. O potřebě zabít scénáristu, režiséra, produkci atd. se nemá ani cenu rozepisovat, to se rozumí samo sebou. Silná * po sedmidílném utrpení. ()

Cracker

Nezaujímavé! Nie že by som mal od tejto háremovky nejaké očakávania, to teda nie, ale dúfal som aspoň v zakončenie, ktoré by nebolo naprosto DEBILNÉ. Posledný diel pokazil aj ten jediný dobrý dojem, ktorý som mal z tohto anime a mal som chuť rovno šľahnúť odpad. Princess Lover je situovaný do vyššej spoločnosti, nuuuuuda(hocaké iné 100x ohrané prostredie by som prijal lepšie) a jej neuveriteľne hlúpych problémov, ktoré sa nakoniec vyriešia luskom prstu. Pekné tváre a Mune s obvodom 150 naozaj nestačia. ()

July

Ač je Princess Lover dějově a myšlenkově na 1*, platí zde fakt, že občas je něco tak hrozné, až je to skvělé. Občas jsem se u seriálu výborně zasmála (obzvláště princezně Charlottě - s prominutím vypatlanější postavu jsem snad ještě neviděla) a občasné náznaky "hlubšího děje" taky nebyly špatné. Objektivní 1 - 2* a subjektivní 4* za zábavu na chvíle, kdy člověk prostě potřebuje vypnout mozek, dávají dohromady mé 3*. ()