Možná budete překvapeni, až zjistíte, jak každodenní předměty opravdu fungují. Představíme vám několik nových vynálezů, které se brzy mohou stát součástí našeho života. (oficiálny text distribútora)

fleker

vždycky mě zajímalo, jak asi vidí člověk kterej šilhá,,,no snad vo tom v nějakým dalším díle bude aspoň zmínka....osobně znám jenom jednoho mistra strabismu a nejsme spolu moc zadobře,,,vod tý doby co sem rozhlásil že poslouchá výhradně dechovku, a jeho nejoblíbenější je kam panenky kam dete ()

Drom odpad!

Je mi líto, ale jeden díl mi stačil! Už jenom úvodní 4 minuty, který mi slibujou, jak to bude bomba a íbrkůlmegasuper a nic jinýho se v nich nedozvím, mluví za vše. Mám se opět a zase opakovat o těch trapných vycpávkách, řídkém obsahu, opakováním, wow efektu, přeskakováním mezi tématy kvůli poruše soustředění dementů u televize, zkratkovitých a zavádějících komentářích s neúplným a povrchním obsahem vytrženým z kontextu, integrované reklamě na firmy, kde se natáčí a celkově o dementním formátu plným keců s minimem informací, které jsou určeny pro první stupeň základní školy a možná školky? A ty komerční přestávky každý 3!!! minuty? To jako fakt? Já se s tim už mazat nehodlám. Kdybych neviděl milión takydokumentů podle stejně chromýho kopyta chcíplý kobyly, možná bych v křeči přemejšlel o jedný hvězdičce, ale mám toho tak akorát dost. Hanba! Doporučuju vykopat tvůrce na dvorek a postřílet. ()

Borecz

Seriál to rozhodně není špatný, ale jako technik mám o fungování mnoha zobrazených věcí poměrně solidní povědomí, proto mě více zajímá a baví seriál How It's Made? O výrobních postupech totiž zdaleka takové povědomí nemám. ()