Madonna: Sticky & Sweet Tour

(koncert)
  • Veľká Británia Madonna: Sticky & Sweet: Live in Buenos Aires

Fenomenální úspěch turné Madonny "Sticky & Sweet Tour" zasáhl celou zeměkouli. Je to největší turné sólové zpěvačky v historii. První část v roce 2008 shlédlo 2 350 285 fanoušků v 58 městech, prodej lístků zlomil všechny rekordy a královna popu jede dál…
Fenomenální úspěch turné Madonny nazvané Sticky & Sweet Tour zasáhl celou zeměkouli, protože je to největší turné v historii, které podniká sólová zpěvačka. Královna popu vystoupí celkem ve 27 zemích světa včetně Spojených států, Velké Británie, Francie, Německa, Japonska a Austrálie, objeví se ve městech, kde patnáct let nevystupovala, i tam, kde svoji show ještě nepředvedla. První část turné shlédlo 2 350 285 Madonniným fanoušků v 58 městech a prodej lístků zlomil všechny dosavadní rekordy. Show pokračuje 4. července 2009 v Londýně v O2 Aréně, následuje koncert v Manchesteru a dále zastávky Werchter v Belgii, Marseille ve Francii, Hamburk v Německu, Oslo v Norsku, Helsinky ve Finsku a také Estonsko, Slovinsko, Česká republika a další evropské země. Madonna se také vrátí po více než patnácti letech do Madridu, Gothenburgu a Mnichova. „Je to poprvé, nikdy dřív jsem turné neprotáhla. Jsem vzrušená a nadšená tím, že zase budu cestovat, navštívím místa, kde jsem dosud nebyla, a vrátím se tam, kde to miluji,“ říká Madonna. Ve Spojených státech pak vystoupí v New Yorku, Bostonu, Chicagu, Los Angeles a ještě než koncem roku zavítá do Miami, navštíví Mexiko a Jižní Ameriku. Režisérem Sticky & Sweet Tour je Madonnin dlouholetý spolupracovník Jamie King, hudebním režisérem je Kevin Antunes. (oficiálny text distribútora)

kingik

Madonna je dost hustý kalibr. Tahle dáma v 50 letech na podiu řádí jako "dvacítka", zpívá v nápaditém provedení a v nápaditých kostýmech své staré i nové hity a dokonale si podmaní diváka a nejen toho na koncertě. Zkrátka koncertní show s Madonnou je jedna velká jízda a rozhodně nesáhnete vedle, pokud se rozhodnete její vystoupení zhlédnout a nemusíte být zrovna její zarytý fanoušek, abyste si její show náležitě vychutnali. ()

Hoyt

V hodně směrech ještě lepší než o tři roky starší Confessions Tour. Píseň Don't Cry for Me Argentina v Buenos Aires měla neskutečnou sílu a takhle zfanatizovaný dav jsem už dlouho neviděl. Konec za výborné písně Give It 2 Me byl fenomenální a Madonna při něm na chvíli zdálo se mi byla v transu. Neskutečný zážitek. ()

Natabar

Neskutečně neskutečně neskutečně dokonalá show. Tryskající elixír fantasie co do choreografie, videoprojekcí, nových aranžmá písniček. Nemusíte mít Madonnu rádi, tohle by se ale mělo vyučovat jako příklad poctivé preciznosti a dokonalosti v showbusinessu. --- Viděno po x-tý znovu: nikdy si neodpustím, že jsem na tento koncert v Praze nezašel. Geniální party!!! ()

dagmarecka

Mám ráda její šou, nové aranžmá písniček, skvělé kostýmy a taneční kreace, ale proč se musíme koukat na ty sexuální pozice, ukazování na přirození...atd...už jsme s ní v posteli byli, všechno jsme viděli a už nám to stačilo, a chtělo by to něco nového a ty svoje pozice ať trénuje na tom svým zajíčkovi... ()

svobik

Jeden z důkazů, že Madonna je stará a už by se na to měla vykašlat. Ze snahy neopakovat se zbyly pouze neposlouchatelné písničky obalené v diskohávu, výsledek je tedy paradoxně k nevydržení a nudí po třetím songu. Jestli vám ale stačí, že to tam všechno tak pěkně bliká a občas dojde na nějaké to hloupé intermezzo, tak je to vlastně strašně fajn. Ale ne pro mě:) ()

• Turné zahŕňalo 85 koncertov, pričom 42 sa odohralo v Európe, 30 v Severnej Amerike, 11 v Južnej Amerike a 2 v Ázii. (peterpatrik)
  • Tuto show Madonna v roce 2009 představila také v České republice na pražském Chodově. (Dlee)
  • Madonnino osmé koncertní turné zhlédlo celkem neuvěřitelných 3 557 445 diváků, kteří na vstupenkách zaplatili 407 713 266 amerických dolarů, což v té době představovalo 7 338 838 788 Kč. Madonna tak opět potvrdila status nejúspěšnější a nejžádanější sólové umělkyně současnosti. (Dlee)