Zpěvák a moderátor Vladimír Hron vás zve na jedinečnou cestu časem. Ve svém hudebně zábavném pořadu si vždy vybral jedno století, které divákům v divadle ve Slaném i u televizních obrazovek přiblíží. Můžete se tedy těšit na krásné historické kostýmy, známé písničky v podání plejády populárních zpěváků a zpěvaček a poutavé taneční kreace. Je tedy jisté, že se u svých obrazovek budete skvěle bavit. (Česká televize)

Peytl odpad!

Jako si Němci zasloužili díky Druhé světové válce své Ein kessel buntes, pak v podobném duchu je trestán národ český. Otázka zní. Je adekvátním trestem, za naše ohlé hřbety, přizdisráčství a další česká specifika, takovýto zhovadilý pořad??? Přece nejsme každý druhý masovým vrahem...prostě se jen málo modlíme, což hned bravurně napravím. Pane Bože, vetkni Hrona do Cibulkovo prdele a naopak a umlať s nima ty muzikálové píče...chtěl jsem říct kýče. Pokud požaduješ oběť lidskou, jsem ti k dispozici. ()

Paity

Vladimír Hron opět dokazuje, že jeho účinkování na obrazovce je jedno velié nedorozumění. Osobně bych ho raději s tím jeho napodobováním viděl spíše někde v kabaretech. ()