Když kometa ”Copernicus” ohrožuje Zemi, musí astrofyzik ze státu Washington James Mayfield společně se svou ženou – středoškolskou učitelkou a synem udělat vše, aby zachránili svět, svou komunitu a sami sebe. (oficiálny text distribútora)

SOLOM.

Tyhle filmy snad ani nikdo nemůže brát vážně. Další céčkový brak se stupidním scénářem, který byl jen pračkou peněz a ještě k tomu hromada otřesných triků. Paul Ziller snad v životě nenatočí nic opravdu pořádného a jelikož jsem od něj taky viděl už několik filmů, ani jsem si žádné velké iluze nedělal – takže vlastně nejsem ani zklamaný (snad jen nad ztrátou času, ale ta byla v mém případě z nudy dobrovolná). Některé herecké výkony ale nebyli zrovna katastrofální, což je snad jedno z mála pozitiv, které se tu dají najít. 30% ()

Likan7 odpad!

Paul Ziller je koukám pán. Zatím jsem od něj viděl tři filmy a ani jeden se nedoškrábal alespoň na tu jednu hvězdičku. Tohle je klasický film toho nejhoršího zrna. Debilní scénář, herci hrozní, triky nejsou. Korunu tomu nasadila ponorka pod hladinou která se nechá vystřelit gejzírem ze sopky. Tohle nevymyslíš. ()

Gilmour93

Narazit v TV na katastrofický film, který není katastrofální? To spíš člověk potká v lese chřestýše, co žongluje s kužely a píská si Marseillaisu.. Živel, Ohnivé nebe, Mrazivé peklo, Ledová smrt, Ghost Storm. Letmý pohled do zčernalé filmografie Paula Zillera naznačuje, že ho buď v dětství zasáhl do hlavy meteorit (což se evidentně neobešlo bez následků) a nebo je ten král klimaticko-filmových anomálií jen zkrachovalá televizní rosnička, kterou v Punxsutawney kousl svišť.. ()

Quasimodo odpad!

No tohle je film akorat tak pro slabomyslne, nebo Americany. Takova hovadina, mraky nelogicnosti, no hnus. U vojenskeho nakladaku jakysi magneticky impuls znici starter a baterku. Ridici jednotka a zbytek elektroniky zustane ok. Navic do tak velke "kravy" pasuje starter z osobaku. V jinem voze pri stejnem impulsu odejde baterka, starter je ok. pak novodoby Macgyver udela antenu a opet onen impuls vozidlo nastartuje. Skoda casu a slov. ()

KASUGI

Zábavný film. Baví mě, když se ambiciózní, na první pohled vysokorozpočtová témata točí jako nízkorozpočtové tv béčka. Třeba ve scéně, kde světová rada řeší globální nebezpečí, zasedají 3 lidi, slovy TŘI!!! Pan jůesej prezident, vojenský papaláš a poradce přes katastrofy, kteří navíc veškeré dění řeší mezi sebou přes web kameru. To nevymyslíte =D))) Tradičně nechybí karikatury zelených mozků: armáda obsadí město a nažene obyvatele do kostela. Geometeoroložka naléhá na generála s argumenty pro blbečky, aby okamžitě opustili město, protože jsou ve středu magnetické polární bouře, načež jí generál nevěří, přestože je kolem kostela po celém městě hromada nepojízdných aut, zničené el. vedení a kupa mrtvol, zasažená bleskem. Korunu tomu nasazuje projev prezidenta, který, ač je celá zeměkoule prošpikována desítkami magnetických pólu, chce řešit celosvětovou katastrofu, protože: "...životy všech američanů jsou v ohrožení." Čtou po sobě ty scénáře občas? ()

• Ve scéně, kdy se Cinthia Mayfield (Holly Elissa) se synem vrací do domu, jedou v autě Ford Explorer, ale o pár minut později již mají Jeep Cherokee se stejnou poznávací značkou. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v kanadském Vancouveru. (Terva)