Scooby-Doo a Batman

• USA Scooby-Doo Meets Batman
všetky plagáty

Akce začíná! Joker a Tučňák se pokusí vydělat na nekalém padělatelském podvodu, který ovšem zmaří dynamické trio Batman, Robin a Scooby—Doo! Joker s Tučňákem se nedají odradit a pokusí se ukrást létající oblek, ovšem Scooby-Doo a jeho parta, s drobnou pomocí, dokáží přivést tyhle nebetyčné darebáky zpátky na zem. (oficiálny text distribútora)

honajz

Dva příběhy: V prvním Joker a Tučňák unesou profesora do úkrytu v jeskyních, a když je profesor zachráněn, musí Batman, Robin a Záhady, s.r.o. zachránit jeho úžasný vynález - létající oblek. Ve druhém objeví Záhady,s.r.o. a Batman s Robinem padělané bankovky v záhadném domě, přežijí bitku na autovrakovišti a honí pak Tučňáka s Jokerem v zábavním parku, aby přišli na to, že za paděláním peněz stojí někdo jiný. --- Animace 70. let, žádné velké myšlenkové kotrmelce, občas hapruje i logika, ale na odreagování to ujde, i když chvílemi je to už zdlouhavé a nudné. ()

blondboss

Celkom zaujímavá kombinácia hlavných hrdinov - rozprávková legenda Scooby-Doo a komiksová legenda Batman s Robinom. Na detské publikum to určite zafunguje na výbornú, ale mňa to už samozrejme tak nebavilo, tobôž nie s tak pradávnymi animáciami. Každopádne pobavilo pokračovanie sarkastického prevedenia dvojice Batman-Robin ešte z posledného seriálu zo 60. rokov. Myslím, že dve hviezdičky sú primerané. 35 % ()

Subjektiv

Milé děti, když budete pít batmléko, jíst batsušenky a fetovat battoluen, mistři zločinu Joker a Tučňák, kteří by mohli být nebezpeční, si na vás nepřijdou a vy vomůžete pšem dobrým občanům světa. To je ale dobrý nápad! Geniální nápad. Vyčetl jsem to ze svého batosciloskopu. Pokud ale ne, Batman vás pověsí na batlaně. U všech husích kůží, skřítků a mýdlových bublin, je to tak! SkúbyDůbyDůúůú! Poznámka pro nedovtipné: Komentář je sestaven z replik, které se v této dementní záležitosti vyskytují. ()

fiLLthe3DD

Jedná se o kompilaci dvou epizod seriálu "The New Scooby-Doo Movies" - tomu ostatně odpovídá nikterak zvlášť propracovaný scénář a poněkud "levnější" animace, nicméně... Pro Batmana mám slabost, pro Scoobyho zrovna tak a onen "horor" umocňující styl kresby těchto starých animaků je mi více než sympatický, slabší čtyři. ()

KukulienkaHO

Prekvapivo práve toto je historicky prvý film so Scooby-Dooom. Evidentne špeciálna seriálová epizóda (respektíve dve). No nie je to nič moc. Oba príbehy príliš nezaujmú, navyše obsahujú ale že strašné množstvo nelogických blbostí. Animácia vyzerá na dnešné pomery hrozne, ale to za problém nepovažujem. Scooby so Shaggyim potešili aspoň ako-tako vtípkami. Plus pasáž v strašidelnom dome bola celkom fajn. ()

• Jedná se o první film, ve kterém se objevuje postava Scooby-Doo. (t.mon)
  • Jediný Scooby-Doo film, ve kterém Frank Welker nemluví Scoobyho. Mluví zde jen Freda. (t.mon)
  • Jedná se o kompilaci dvou epizod seriálu The New Scooby-Doo Movies (od r. 1972). Konkrétně The Dynamic Scooby-Doo Affair (1972) a The Caped Crusader Caper (1972). (fiLLthe3DD)