Am a Ea

(divadelný záznam)
všetky plagáty

Divadlo na Provázku patřilo vždy k těm mladým scénám, které svým živým stylem přitahovalo především mladé publikum. A proto se tehdejší dramaturgie literárně-dramatických pořadů brněnského studia ČT rozhodla zaznamenat jednu z nejúspěšnějších inscenaci 80. let, autorské pantomimické představení Boleslava Polívky vyjadřující v konkrétním symbolu biblický příběh Vyhnání Adama a Evy z ráje, a to vše viděno očima mladého člověka. (oficiálny text distribútora)

velkyvezir

Nevím, kolik lidí si to kdy uvědomí, ale Bolek svou všestraností je prostě v naší zemi bezkonkurenčně nejlepší herec. A u této hry když si ještě člověk uvědomí, kolik mu tehdy bylo a přitom si to sám napsal a režíroval. ()

josieaddms

Všechny Polívkovi divadelní představení jsou skvělé. Škoda že takové jako Trosečník nejsou nikde k sehnání.... Moc hezké, dojemné, vtipné a zábavné. Vhodné pro děti i dospělé. Škoda že takové představení už neexistují... ()

ostravak30

Divadlo na Provázku patřilo svého času k našim nejlepším divadlům. Už jsem B. Polívku párkrát v pantomimické hře viděl, ale tady mě to neoslovilo. Podle reakcí diváků se i oni jen málo bavili a dost by mě zajímalo, zda by všichni pochopili oč jde, kdyby si to předem nepřečetli. Dost jsem se nudil a málem usnul. Trochu mě překvapilo, že se ve hře objevil s Dášou Bláhou, o níž jsem ani netušil, že se pohybovala na prknech brněnského divadla. ()