Když jdete cestou do školy zkratkou přes les, můžete ušetřit spoustu času. Avšak nikdo z místních dětí tuto možnost nevyužívá. Vše jen kvůli tajemnému domu a muži, který v něm bydlí. Místní povídačky říkají, že tento dům měl před lety něco společného se zmizením několika puberťáků... (LIVINGDEAD)

Smok

Najsmutnejšie na "Skratke" je to, že je vlastne strašne zdĺhavá a kým sa vôbec niečo udeje, tak si človek hodinu obhrýza od nudy pred televízorom nehty. Už som bol silne nalomený na vypnutie, ovšem akčnejšia záverečná polhodinka to aspoň zachránila na dve. Možno keby bola "Skratka" krátkometráž s tou záverečnou polhodinou, dalo by sa uvažovať aj o vyššom hodnotení, takto sú dve hviezdy až až. ()

korok

Když jsem šel po shlédnutí na tento profil, věděl jsem, že jdu na profil filmu s nízkým hodnocením, což se zas až tak nepotrvdilo, přeci jen 48 procent je ještě slušné. To kvůli tomu, že od zdejších uživatelů se od hororů podobného ražení čekají hektolitry krve. U mě je ale film na mnohem vyšší procentuální úrovni, takové milé překvápko od kterého jsem příliš nečekal ale pobavil jsem se. I kvůli zvratu v závěru filmu, který rozhodně překvapil. ()

Olík

Ozajstná zkratka ke smrti, ale ke smrti ze sledování. Uživatel Mefistofelle to nazval pravým jménem a já ho s dovolením budu citovat „ horor z pásové výroby“! Nevím, jestli je režisér Nicholaus Goossentak (mimochodem podepsaný pod celkem povedeného Krále videoher r.2006) tak naivní, aby si myslel, že se mu první dvě třetiny daří hrát s divákovými emocemi, nebo jenom fakt nevěděl co má dělat a pak bum, velkolepé finále, během několika minut nechá vyvraždit všechny zainteresované a je vymalováno.A závěrečné vygradování filmu? Tak na to doporučuji vydržet, i když už fakt nevládnete silami, to Vás shodí ze židle:D!?!? ()

George Stobbart

Novo prisťahovaná rodinka, tajomná skratka lesom, podivný dom a ešte podivnejší starec o ktorom sa šíria miestne strašidelné legendy sú hlavnými prvkami tohto nenápadného hororu. Ale to, čo zo začiatku vyzerá ako obyčajná teenage vykrádačka otrepaných hororových príbehov podobného rázu, sa postupne premení na vcelku atmosférickú záležitosť s niekoľkými sympatickými dejovými zvratmi. ()

Cortesz

Další z řady teenage hororů, který je po hororové stránce jedním z těch slabších na krev, napětí a především atmosféru, ale na druhou stranu má poměrně solidní děj s dvěma překvapujícími zvraty, první překvapí, ikdyž je až příliš předvídatelný a druhý zvrat je spíše směšný, než překvapivý. Vyzdvihnul bych i slušně hrající herce. Ale i tak jde o jeden z těch hororů, na který se brzo zapomene. ()

• Při fotbalovém tréninku hraje „Hurt You“ od The Sounds. (Duoscop)