Život nevinné dívky Cassie se mění v noční můru, když je obviněna z dvojnásobné vraždy a ocitá se v děsivém labyrintu intrik a podvodů. Její obhajoby se ujímá známý právník, který má možná s jejím případem společného víc, než si mladá žena myslí... (oficiálny text distribútora)

Hennes

Nic nového, nic překvapjícího. Spíš podprůměrný snímek o jednom bohatém advokátovi, který připraví "boudu" a pak jde obviněnou obhajovat. Jak být obviněn z vraždy, v pohodě nejít k soudu, chodit po městě, policii si přiklonit na svou stranu. I když byla hezká, tohle by jí v realitě neprošlo. ()

Lukoboss

První polovina filmu působí tak nějak v pohodě, prostě taková normální kriminálka. Začne to seznámením se s postavami, vraždou, pak soudním přelíčením. Nic zvláštního, ale ani nic hroznýho. Pak ale nastane zlom. Hlavní hrdinka (obžalovaná, která se svým právníkem výborně spolupracuje) se najednou nedostaví na poslední přelíčení, kde má být vyřčen rozsudek, a začne pátrat na vlastní pěst, protože se jí na celým případu něco nezdá. Tak tady jsem se zarazil a pousmál. Největší hřebík do rakve ale nastává v situaci, kdy se dozvíte, kdo je vlastně vrah (a to ještě zdaleka není konec!). Nejdřív jsem propadl záchvatu smíchu, pak jsem se chytil za hlavu. Celej film je najednou vzhůru nohama, kde "ti špatní" jsou najednou "dobří" a obráceně. Hodně komicky taky působí fakt, že nejhledanější žena ve městě (kvůli nedostavení se k soudu) se prostě normálně pohybuje v ulicích, telefonuje s právníkem, s detektivem atd. a nikdo ji přitom není schopen najít. Tady udělali z policajtů pěkný kretény teda. :) ()

LiVentura

Velice podprůměrný kanadský thriller o vražedném spiknutí, které rozkryje krásná inteligentní blondýna. Zprvu se mi zdálo, že se jedná o erotický snímek dle použitého obrazu kamer... a několika zvláštních scén... :-( ()