True Jacksonová

• USA True Jackson, VP
Komédia / Dráma / Rodinný
USA, (2008–2011), 23 h 36 min (Minutáž: 23–48 min)

Tvorcovia:

Andrew Gordon

Keke Palmer, Ashley Argota, Matt Shively, Danielle Bisutti, Dan Kopelman, Ron Butler, Greg Proops, Robbie Amell, Rachael Harris, Jennette McCurdy (viac)

Co byste dělali, kdybyste dostali práci snů jako velké zvíře v důležité společnosti – a bylo vám teprve 15 let? Jak byste si vyzdobili kancelář? Koho byste najali? Jak byste řídili dění v takové firmě? True Jacksonová dostává životní šanci, když si ji najme její idol Max Madigan a udělá z ní vicepresidentku módního impéria Mad Style. A kde je vlastně háček? Její noví spolupracovníci nejsou úplně nadšení z toho, že mají spolupracovat s někým, komu je jen 15 let. Zatímco se jí plno z nich ze závisti snaží házet klacky pod nohy, True se rychle přesvědčuje o tom, že svět módního Olympu a politikaření v kanceláři není nijak odlišný od střední školy, a že ani tady nechybí šikana, různé partičky a lásky.
No a stejně jako na střední škole je i ve světě módního impéria všechno jednodušší, když máš po boku nejlepší kamarády... A kamarádi jsou více než nadšení z toho, že můžou pomáhat v práci, která spočívá v jednání se super žhavými modelkami, v navrhování modelů pro rockovou skupinu nebo v probírání šatníků! True a její kamarádi se snaží poprat se světem módy a zároveň si užít spoustu legrace. Tohle je seriál o splněných přáních a o snech, které se staly skutečností. (TV Nickelodeon)

Zbyisek

True Jackson je patnáctiletá nově zvolená vice prezidentka módní společnosti, která má vypomáhat s návrhy pro teenagerské módní kolekce. Její nejlepší kamarádka Lulu, která inteligence příliš nepobrala, dělá její neschopnou asistentku. Do toho se ještě míchá jejich pubertální kamarád Ryan a samozřejmě plno dalších věkem dospělých (rozumem už tolik ne) zaměstnanců firmy. Předpokládám, že nepatřím do cílové skupiny tohoto seriálu, ale přesto mi přijde, že to není nic moc. Být čtrnáctiletá holka, možná bych se na to díval jinak, ale stejně. Humor je spíše trapný s neinteligentníma, přiblblýma vtípkama. Když je seriál občas vtipný, tak je to spíš proto, že je tak přitroublý, až je vtipný. Hodnocení okolo 25% se mě tak zdá být jako optimální. ()

Scharra odpad!

Už je nejspíš tradicí Disney chanelu, dělat seriály typu: dokonalá hlavní hrdinka, co má vše na co si vzpomene, k tomu je obklopena houfem velice hloupých lidí (nejvíce hloupá/ý bývá nejlepší kamarád/ka), taky je v jejím blízkém okolí osoba, která jí to vůbec ale vůbec!! nepřeje a hlavně - hlavní hrdinka řeší úplně banální problémy jako by šlo o život. Přehnané situace, do kterých se dostává jenom stupňují celkovou hloupost seriálu. Zbytečný seriál vedle kterého je i Hanna Montana skvostem ()

Devils_PIMP odpad!

Tak tohle uz vazne ne. Pritazenejsi za vlasy uz to nejde, ze ne. Trapny humor ktery me spise donutil k pohybum v zaludku - ktere nebyly zpusobene smichem. Proste neco co se opet nepovedlo. /sledovano v nemeckem jazyce ()